English

Bytový dům včetně přípojek na ulici Hladnovské v Ostravě pro REAL HOUSING s.r.o. (2010)

V ostravské městské části Muglinov, konkrétně na ulici Hladnovská, jsme vystavěli obytný dům o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží. Dohromady je v domě k dispozici 23 bytů včetně potřebného zázemí.

Součástí stavby je napojení na sítě technické infrastruktury jako vodovod či jednotná kanalizace. Nechybí ani připojení na rozvody elektrické energie, plynu a slaboproudu, které provedly ve spolupráci s námi další subjekty.

Naším cílem bylo zaměřit se nejenom na samotný obytný dům, ale také na drobné terénní a sadové úpravy tak, aby se obyvatelům v lokalitě kvalitně a pohodlně bydlelo. V domě se nachází  byty o standardních velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Ke své dispozici mají 22 parkovacích stání v podzemí a 11 parkovacích stání na venkovním soukromém parkovišti. 

V rámci stavebních prací jsme dále provedli nezbytné zemní práce, izolaci proti vodě, v podzemí železobetonové sloupy, dále pak vyzdívky z keramických tvárnic se zateplovacím systémem, nechybí ani venkovní lodžie s roštem z finské borovice. Veškeré detaily a jednotlivé prvky budovy jsme stavěli podle aktuálních potřeb pro příjemné a kvalitní bydlení jednotlivců i párů jakéhokoliv věku nebo rodin s dětmi.

Zpět na reference ↑