English

Rekonstrukce bazénu v Zábřehu (2017)

Provedli jsme rekonstrukci Plaveckého areálu v Zábřehu. Šlo především o modernizaci stávajícího venkovního bazénu a jeho rozšíření o nejrůznější atrakce.

 

Dne 1. září 2016 jsme zahájili rekonstrukci Plaveckého areálu Zábřeh. Šlo především o modernizaci stávajícího venkovního bazénu, jeho rozšíření o atrakce a vytvoření zázemí k relaxaci pro návštěvníky areálu.

 

Toho bylo dosaženo rozdělením plochy stávajícího 50m bazénu na dvě části – sportovní a relaxačníSportovní část bazénu umožňuje plnohodnotné a ničím nerušené plavání ve čtyřech drahách, relaxační část je pak vybavena pro vodní radovánky – najdete v ní vícedráhovou skluzavku, hydromasážní trysky, chrlič, vodní hřib nebo houpací jeskyni. Řešení skluzavky navíc umožňuje v budoucnu doplnit relaxační část bazénu také tobogánem.

 

Krom povrchových úprav jsme samozřejmě provedli také rozsáhlou rekonstrukci zázemí bazénu – to znamenalo modernizaci chlorovny nebo obnovu potrubí a dalších rozvodů. Součástí úprav bylo i vytvoření komfortních opalovacích teras.

 

Celková kapacita vodní plochy je po dokončení rekonstrukce 226 osob. Rekonstrukce probíhala plynule, takže již v následující sezóně (2017) opravený bazén sloužil návštěvníkům areálu.


Potřebujete také provést rozsáhlou rekonstrukci a modernizaci svých objektůOzvěte se nám. Máme zkušenosti s opravou památek i užitkových staveb.

Zpět na reference ↑