English

Stavíme, budujeme, rekonstruujeme.Pro vás!

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách. Prohlédněte si některé z našich realizací pěkně zblízka. Při realizaci velmi dbáme na to, abychom zohlednili vaše přání a představy, pro které pak hledáme ten nejlepší způsob provedení. Přečtěte si více o naší firmě a o tom, co vše pro vás můžeme udělat.

Video reference

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Co již máme za sebou?

Mezi nejvýznamnější projekty, na kterých jsme měli tu čest pracovat, patří například Univerzitní centrum Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, rekonstrukce operačních sálů pražského výzkumného pracoviště IKEM či provedení koncertního sálu Pražské konzervatoře. Tyto a množství našich dalších významných staveb si můžete zblízka prohlédnout.

Některé z referencí jsme pro vás připravili i v přitažlivém videoformátu.

Zobrazit reference

Mohlo by Vás zajímat

KariéraChcete u nás pracovat?

Chcete u nás pracovat? Řekněte nám o sobě víc. Vyplňte krátký formulář a připojte svoje CV. Brzy se vám ozveme. Můžete nás také oslovit přímo prostřednictvím kontaktů. Těšíme se na vaši zprávu.

Chci u vás pracovat!