English

Denisa Hrubá

Poznejte Denisu

Vystudovala jsem na VUT stavební fakultu a sem do firmy jsem nastoupila jako stavbyvedoucí. Už předtím jsem jako stavbyvedoucí pracovala v jiné firmě. Z bývalé firmy jsme sem tehdy přešli 3 kolegové.

Chlapi mi říkali: „My jdeme sem, pojď s námi.“ A tak jsem šla. Baví mě pocit uspokojení, když po dokončení vidím fyzický výsledek své činnosti.

O Denise

Ve volném čase hodně sportuji. Od sedmi let se věnuji synchronizovanému plavání, které jsem dělala i na vrcholové úrovni. Aktuálně jsem na úrovni „masters“.

Byla jsem náhradnicí na olympiádu v Pekingu, v kategorii masters jsme byly druhé na mistrovství v Kanadě a vloni jsme pobraly všechno zlato na mistrovství v Evropě. Plavání mi pomáhá nejen při všech dalších sportech, ale i celkově v životě.

Stavební práce

Zabývám se řízením stavebních prací. Řídím činnost svého týmu, spolupráci s jednotlivými subdodavateli nebo komunikuji přímo s majitelem či investorem.

Ráno se objevím na stavbě, rozdám chlapům práci a pak dohlížím na to, aby vše probíhalo podle předchozích plánů. Mým cílem je dovést dílo do takového stavu, aby mohl majitel požádat o kolaudaci a užívat stavbu.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNávštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Návštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Při přestavbě důležité budovy pro ostravskou ZOO bylo nutné myslet na potřeby návštěvníků i pohodlí samotných zvířecích obyvatel zahrady. Zatímco děti a dospělí si po přestavbě mohou užívat nového návštěvnického centra a dozvědět se zajímavé informace o přírodě i…

× Dagmar, HR