English

Denisa Hrubá

Poznejte Denisu

Vystudovala jsem na VUT stavební fakultu a sem do firmy jsem nastoupila jako stavbyvedoucí. Už předtím jsem jako stavbyvedoucí pracovala v jiné firmě. Z bývalé firmy jsme sem tehdy přešli 3 kolegové.

Chlapi mi říkali: „My jdeme sem, pojď s námi.“ A tak jsem šla. Baví mě pocit uspokojení, když po dokončení vidím fyzický výsledek své činnosti.

O Denise

Ve volném čase hodně sportuji. Od sedmi let se věnuji synchronizovanému plavání, které jsem dělala i na vrcholové úrovni. Aktuálně jsem na úrovni „masters“.

Byla jsem náhradnicí na olympiádu v Pekingu, v kategorii masters jsme byly druhé na mistrovství v Kanadě a vloni jsme pobraly všechno zlato na mistrovství v Evropě. Plavání mi pomáhá nejen při všech dalších sportech, ale i celkově v životě.

Stavební práce

Zabývám se řízením stavebních prací. Řídím činnost svého týmu, spolupráci s jednotlivými subdodavateli nebo komunikuji přímo s majitelem či investorem.

Ráno se objevím na stavbě, rozdám chlapům práci a pak dohlížím na to, aby vše probíhalo podle předchozích plánů. Mým cílem je dovést dílo do takového stavu, aby mohl majitel požádat o kolaudaci a užívat stavbu.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVýzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Výzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Nové archeologické středisko je jedinečné nejen svým zaměřením, ale také neobvyklou architekturou, která se snaží co nejvíce respektovat okolní krajinu. Zároveň zahrnuje všechny funkce potřebné pro archeologické pracoviště. Umožňuje setkávání, badatelskou činnost i…