English

Ondřej Wachal

Poznejte Ondřeje

Vystudoval jsem VŠE v Praze, ale vlastně už odmala mě to táhlo sem do firmy. Při škole jsem často trávil léta na brigádě na stavbách u míchačky, při výšce jsem byl v Praze na našem výrobním oddělení, kde jsem se toho hodně naučil a nějaký čas jsem strávil i na stavbě. Později, po škole, v roce 2011 jsem pak ve firmě rovnou začal pracovat. Moje pozice nebyla ze začátku jednoznačná. Snažil jsem se seznámit se vším, co se ve firmě děje, ale nakonec jsem dostal na starost ekonomiku a provoz firmy.

Kroměříž i Praha

Ve společnosti mám na starosti účtárnu, řeším centrální nákupy, mám pod sebou i prodejnu stavebnin, kterou máme tady v Kroměříži, takže jde spíš o takovou provozní činnost.

Mám na starost také veškerou smluvní dokumentaci a dostávám se i k obchodním záležitostem jako je například komunikace s klienty.

O Ondřejovi

Přestože spoustu věcí řeším elektronicky, takže bych nutně v kanceláři být nemusel, trávím rád část týdne ve firmě v Kroměříži a část v Praze, kde mívám různé koordinační schůzky nebo jednání s kolegy či klienty. Osobní kontakt podle mě totiž nelze nahradit žádnou technickou vymožeností. A když mám čas, rád si vyjedu na kole, zajdu na golf nebo jezdím s rodinou na výlety.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceČVUT Praha – Rekonstrukce poslucháren B280 a B286

ČVUT Praha – Rekonstrukce poslucháren B280 a B286

Modernějších poslucháren si po návratu do lavic užijí studenti Fakulty stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Po dřívějších opravách obvodového pláště budovy A či rekonstrukci poslucháren v budově C přišly na řadu i původní posluchárny v budově B. Kromě…

× Dagmar, HR