English

Rekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – Místek

Výchovný ústav má za cíl zajistit příjemné zázemí pro ubytování i mimoškolní výchovu děvčat. Proto jsme rekonstrukci i nástavbu budovy prováděli s cílem vybudovat praktické a pohodlné místo ke každodennímu užívání.

Rekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – Místek

Protože výchovný ústav slouží zejména jako ubytovací zařízení, provedli jsme výrazné zmenšení zasklených ploch okenními pásy s vložkami. Při zateplování fasády jsme pak zachovali pouze vertikální členění, které vyřešilo problém s oplechováním vystupujících obvodových ztužidel.

Nástavbu jsme stavěli formou falešné mansardy a v obdobném rozvržení jako 2. patro budovy – slouží pro osmičlenné skupinky děvčat jako ubytovací buňka. Místnosti jsme dle potřeby vybavili kuchyňskými linkami, elektroinstalací a dalšími prvky. Do nástavby jsme prodloužili schodiště.

 

Realizace dokončena v roce 2011
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – MístekRekonstrukce a nástavba Výchovného ústavu Frýdek – Místek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce laboratoří technologie potravin – Univerzita Tomáše Bati

Rekonstrukce laboratoří technologie potravin – Univerzita Tomáše Bati

Nedávno jsme dokončili rekonstrukci laboratoří pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Druhé podzemní podlaží budovy U2 jsme upravili tak, aby zde vznikly špičkové laboratoře a kvalitní zázemí pro studenty i zaměstnance Ústavu technologie potravin Fakulty technologické…