English

Rekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského

Kongregace Milosrdných sester sv. Karla Boromejského se nejen v Praze již mnoho let zabývá péčí o nevyléčitelné pacienty. Maximálně se snaží o zajištění důstojného života pro každého z nich. K tomu ale potřebuje odpovídající prostory s kvalitním zázemím.

Rekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského

Proto se rozhodla ke generální rekonstrukci 3. nadzemního patra pavilonu D, který slouží jako lůžkové oddělení paliativní péče o těžce postižené pacienty. Bylo třeba, aby odpovídal aktuálním zdravotnickým trendům a plně vyhovoval sestrám i pacientům, aby byl zkrátka pohodlný a příjemný k užívání. 

Pokoje proto nově disponují nezbytným dorozumívacím zařízením sestra-pacient, rozvodem kyslíku a lůžkovými rampami. Náročnou, ale precizní modernizací, tak Kongregace získala kvalitní pracoviště odpovídající evropským standardům.

Nově jsme přestavěli jídelnu pro zaměstnance, která tak získala svůj původní historický ráz a zvýšila komfort při stolování. V další fázi jsme také kompletně opravili střechu budovy D a provedli rekonstrukci s důrazem na celkovou modernizaci víceúčelového sálu v hlavní budově. Přestože jsme všechny úpravy prováděli bez přerušení provozu nemocnice, skrze vzájemnou spolupráci jsme ji zvládli bez obtíží. 

Díky rekonstrukci, plně zohledňující požadavky tohoto zdravotnického zařízení, se Kongregace Milosrdných sester nyní může s potřebným zázemím a veškerým servisem plně věnovat svému nejdůležitějšímu úkolu – péči o nevyléčitelné pacienty.

 

Realizace dokončena v roce 2012
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla BoromejskéhoRekonstrukce pavilonu D a víceúčelového sálu Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referencePražská konzervatoř: vybudování koncertního sálu ve dvorním traktu

Pražská konzervatoř: vybudování koncertního sálu ve dvorním traktu

Mladí umělci a hudebníci potřebují svůj um nejenom trénovat, ale také náležitě předvádět. Proto jsme se při budování nového koncertního sálu ve dvorním traktu krásné budovy pražské konzervatoře zaměřili nejen na techniku provedení, ale také na vytvoření patřičné…