English

Seniorpark Valašské Meziříčí

Mysleli jsme na každý detail, který seniorům usnadní a zpříjemní život. Budova působí moderně a zároveň útulně, za což vděčí kombinaci bílé fasády a dřevěných palubek. S bezbariérovým přístupem a prvky pro snadnou orientaci v areálu jsme počítali už od začátku.

Seniorpark Valašské Meziříčí

Výstavba probíhala ve dvou etapách. V rámci té první vznikla funkční třípodlažní budova s dvoulůžkovými pokoji pro celkem 42 osob. Každý pokoj má svoji koupelnu, sociální zařízení a balkon. Na chodbách se nachází nezbytné sklady čistého i špinavého prádla, umývárny a jídelny. Kuchyni jsme umístili do prvního podzemního podlaží, odkud se jídla do vyšších pater rozváží pomocí výtahu. Po ukončení druhé etapy se Seniorpark stal domovem pro 67 klientů se sníženou soběstačností, kteří zde mají komfortní a příjemné zázemí.

Realizace dokončena v roce 2015
Video referenceNovostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Video

Fotogalerie

Seniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské MeziříčíSeniorpark Valašské Meziříčí

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Zrekonstruovanou kuchyň a jídelnu splňující požadavky moderní menzy mohou nově využívat studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě rekonstrukce vnitřních prostor jsme přistavěli nové schodiště, které propojilo jednotlivá patra a zlepšilo dostupnost…