English

Poznejte nás

Jsme česká rodinná společnost a zaměřujeme se na všechny druhy pozemních staveb. Stabilní tým našich odborníků se vždy postará o bezchybné a bezproblémové provedení stavby, která zároveň respektuje všechna kritéria a požadavky zadavatele.

Neustále na sobě pracujeme a sledujeme současné trendy. A učíme se z nich: stavíme například inovativní energeticky úsporné či ekologické stavby. Při své práci vycházíme z osobních zkušeností zakladatele Ing. Viliama Wachala.

Náš stavební repertoár je opravdu rozmanitý. Přesvědčit se můžete v přehledu našich referencí, srozumitelně uspořádaném dle typu realizace.

 

Sídlo firmy - Kroměříž

Pobočka - Praha 8

 

Dbáme na detaily, tvoříme dokonalý celek

O kvalitě našich staveb svědčí nejenom preciznost každé realizace, ale také získaná ocenění od nezávislých hodnotitelů. Ať už se jedná například o zdařilé provedení netradičně architektonicky řešeného koncertního sálu Pražské konzervatoře nebo třeba realizaci svitavského Multifunkčního kulturního centra Fabrika.

Uznání se nám dostalo také od Tomáše Bati juniora: poté, co navštívil nové Univerzitní centrum budované pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, požádal o osobní schůzku s majitelem společnosti, která stavbu uskutečnila. Na setkání s Ing. Viliamem Wachalem pak ocenil především kvalitu provedených prací a také fakt, že stavbu provedla ryze česká rodinná firma.

Veškeré činnosti provádíme na základě oficiálních certifikátů udělených příslušnými úřady a autoritami.

   

 

Víme, na čem stavíme

Plně se soustředíme na požadavky našich zákazníků. V oblasti pozemního stavitelství vám toho nabízíme opravdu mnoho. Disponujeme stavebním dvorem, sklady kvalitních materiálů a moderní technikou. A to jsou jen základy, na nichž dále budujeme. Největší přidanou hodnotou zůstává náš stálý tým odborníků, kteří navrhnou vždy nejlepší řešení pro každé stavební zadání.

Jsme hrdí, že můžeme reprezentovat poctivé české stavební řemeslo také v zahraničí. Na naše budovy proto narazíte například ve Spojených státech amerických, Tunisku, Finsku, Rumunsku či Itálii.

O svoje know-how, zkušenosti a zajímavosti v oboru stavebnictví se s vámi rádi dělíme v našem bohatě zásobeném blogu. Nahlédněte do našeho světa a nechte se inspirovat!

Máme také velkou radost, když můžeme podpořit různé projekty, které nám svým zaměřením dávají smysl. Připadá nám správné i logické přispět k rozvoji zájmových či sportovních klubů, které ctí stejné hodnoty jako my a hledají prostředky pro svůj provoz.

 

Vyberte si z naší pestré stavební nabídky

Máme bohaté zkušenosti s mnoha různými druhy staveb. Prohlédněte si naše vydařené realizace, které zahrnují mimo jiné stavby těchto typů:

 • novostavby
 • rekonstrukce a dostavby
 • průmyslové stavby
 • administrativní budovy
 • školní budovy
 • budovy pro bydlení
 • stavby pro zdravotní a sociální péči
 • historické budovy
 • stavby pro sportovní účely
 • ekologické stavby
 • stavby v zahraničí

 

Jak vznikla společnost VW WACHAL a.s.?

Psal se rok 1991, když se Ing. Viliam Wachal rozhodl začít podnikat ve stavebnictví na vlastní účet. Hlava plná nápadů a šikovné ruce mu brzo přinesly úspěch. A z původních tří spolupracujících zedníků vyrostla společnost o desítkách stálých zaměstnanců a se stále rostoucím počtem spokojených klientů.

Plná koncentrace na potřeby zákazníků a důraz na kvalitu realizací nám nese sladké plody v podobě úspěchů od samého počátku až do současnosti. Zkrátka, když se staví poctivě, jednotlivé cihly dají postupně dohromady opravdu pevnou stavbu. V roce 1999 zakladatel společnost proměnil do její dnešní podoby na akciovou společnost VW WACHAL a.s.

Moc rádi navrhneme a zrealizujeme i stavbu podle vašich představ a požadavků. Ozvěte se a domluvte si konzultaci s našimi profesionály. Těšíme se na vaši zprávu!