English

Další aktivity

Čím se také zabýváme?

Nejen stavbou živ je člověk. I když… i v případě našich dalších aktivit jsme oblasti stavebnictví stále velmi blízko. Provozujeme například vlastní obchod se stavebninami, horský hotel a zabýváme se také pronájmem bytů v moderním bytovém domě v Ostravě.

Velmi rádi také podporujeme projekty, které jsou nám blízké zaměřením a hodnotami, jež reprezentují.

A pokud se chcete na cokoli zeptat, ozvěte se. Naši profesionálové jsou tu pro vás. S čímkoli, co se týká stavebnictví, vám rádi poradíme.

Sporthotel Kurzovní

Sporthotel Kurzovní patří mezi nejmodernější a nejlépe vybavené hotely v srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky.

Jedná se o jeden z nejvýše položených horských hotelů v České republice nabízející kvalitní ubytování s kapacitou 142 lůžek a 6 přistýlek v pokojích různého typu a velikosti.

Více informací: www.kurzovni.eu

Stavebniny VW WACHAL a.s. Kroměříž

Firma má vlastní prodejnu stavebnin a je vybavena vlastním strojním zařízením pro celý rozsah stavební činnosti včetně autodopravy, strojů pozemní práce a manipulaci s materiálem.

Stavebniny jsou zaměřené na prodej stavebního materiálu a to v oblasti suché i klasické výstavby. Stěžejními materiály jsou porobetonové a cihelné stavební systémy, zdící materiály, fasádní systémy, polystyreny a závěsné stropní podhledy.

Více informací: stavebniny.wachal.cz

Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace, Kroměříž

Firma VW WACHAL a.s. nabízí v rámci své vlastní prodejny stavebnin i půjčovnu stavebního nářadí a mechanizace. Součástí nabídky je půjčovna stavebního nářadí a mechanizace včetně nabídky lešení, míchaček, vibračních desek a bouracích kladiv.

Půjčujeme rozsáhlý sortiment značkového elektrického ručního nářadí, který podle potřeb našich zákazníků neustále doplňujeme a obnovujeme. K našim strojům půjčujeme široký sortiment příslušenství a nabízíme také spotřební materiál.

Více informací: pujcovna.wachal.cz

Vyhlídka Hladnovská - Váš nový domov - pronájem bytů v Ostravě

Vyhlídka Hladnovská – pronájem nových bytů ve Slezské Ostravě, na Hladnově.

Nabízíme pronájem nových bytů ve vícepodlažní budově s 23 bytovými jednotkami různých velikostí a zajímavých dospozic, které poskytnou svým obyvatelům nadstandardní kvalitu bydlení. Pro více informací volejte na uvedené kontakty.

Více informací: vyhlidka-hladnovska.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce operačních sálů Nemocnice Prostějov

Rekonstrukce operačních sálů Nemocnice Prostějov

V dubnu jsme dokončili modernizaci operačních sálů a jejich zázemí v Nemocnici Prostějov, které nyní patří k jedněm z nejmodernějších v republice. Upravili jsme vnitřní prostory a obměnili například osvětlení, vzduchotechniku, skleněné obklady, dveře a technologie tak,…