English

Další aktivity

Čím se také zabýváme?

Nejen stavbou živ je člověk. I když… i v případě našich dalších aktivit jsme oblasti stavebnictví stále velmi blízko. Provozujeme například vlastní obchod se stavebninami, půjčovnou obytných vozů a zabýváme se také pronájmem bytů v moderním bytovém domě v Ostravě.

Velmi rádi také podporujeme projekty, které jsou nám blízké zaměřením a hodnotami, jež reprezentují.

A pokud se chcete na cokoli zeptat, ozvěte se. Naši profesionálové jsou tu pro vás. S čímkoli, co se týká stavebnictví, vám rádi poradíme.

Stavebniny VW WACHAL a.s. Kroměříž

Firma má vlastní prodejnu stavebnin a je vybavena vlastním strojním zařízením pro celý rozsah stavební činnosti včetně autodopravy, strojů pozemní práce a manipulaci s materiálem.

Stavebniny jsou zaměřené na prodej stavebního materiálu a to v oblasti suché i klasické výstavby. Stěžejními materiály jsou porobetonové a cihelné stavební systémy, zdící materiály, fasádní systémy, polystyreny a závěsné stropní podhledy.

Více informací: stavebniny.wachal.cz

Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace, Kroměříž

Firma VW WACHAL a.s. nabízí v rámci své vlastní prodejny stavebnin i půjčovnu stavebního nářadí a mechanizace. Součástí nabídky je půjčovna stavebního nářadí a mechanizace včetně nabídky lešení, míchaček, vibračních desek a bouracích kladiv.

Půjčujeme rozsáhlý sortiment značkového elektrického ručního nářadí, který podle potřeb našich zákazníků neustále doplňujeme a obnovujeme. K našim strojům půjčujeme široký sortiment příslušenství a nabízíme také spotřební materiál.

Více informací: pujcovna.wachal.cz

Půjčovna obytných vozů Kroměříž

Firma VW WACHAL a.s. nabízí půjčovnu obytných vozů, která vám otevírá dveře k neomezeným možnostem objevování nových míst, ať už je to pod širým nebem, v přírodě nebo v malebných městečkách.

S našimi moderními a dobře vybavenými obytnými vozy získáte nejen pohodlný domov na cestách, ale také klíč k unikátním zážitkům, které překročí hranice běžného. Bez ohledu na to, zda jste vášnivý cestovatel, rodina hledající dobrodružství nebo páry toužící po romantické dovolené, naše vozidla jsou připravena splnit vaše sny o cestování.

Více informací: obytnaky.wachal.cz

Vyhlídka Hladnovská - Váš nový domov - pronájem bytů v Ostravě

Vyhlídka Hladnovská – pronájem nových bytů ve Slezské Ostravě, na Hladnově.

Nabízíme pronájem nových bytů ve vícepodlažní budově s 23 bytovými jednotkami různých velikostí a zajímavých dospozic, které poskytnou svým obyvatelům nadstandardní kvalitu bydlení. Pro více informací volejte na uvedené kontakty.

Více informací: vyhlidka-hladnovska.cz

Zvýšení digitální úrovně společnosti VW WACHAL a.s. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních technologií

Společnost VW WACHAL a.s., zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/22_014/0005042 „Zvýšení digitální úrovně společnosti VW WACHAL a.s. prostřednictvím nákupu pokročilých nevýrobních digitálních technologií“.

Cílem projektu je zvýšení digitální úrovně žadatele prostřednictvím nákupu a zavedení pokročilých nevýrobních digitálních technologií, které pomohou zajistit rozšíření kapacity stávající provozovny prostřednictvím podpory automatizace, digitalizace dat a efektivnějšího propojení a řízení firemních procesů.

Na projekt je poskytována finanční podpora od EU prostřednictvím Národního plánu obnovy.

Realizaci dotačního projektu po stránce naplnění všech požadavků poskytovatele dotace (Ministerstva průmyslu a obchodu) zajišťuje společnost JVM – RPIC, spol. s r.o.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNemocnice Kroměříž – dialýza

Nemocnice Kroměříž – dialýza

Zcela nové prostory získalo dialyzační oddělení kroměřížské nemocnice. Modernějších, a především velkorysejších prostor jsme dosáhli rekonstrukcí stávající budovy a přístavbou zcela nového objektu. Projekt, díky kterému nyní pacienti najdou veškeré prostory…