English

Kariéra

VW WACHAL a.s.

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách. Prohlédněte si některé z našich realizací pěkně zblízka.

Chcete u nás pracovat? Podívejte se na nabídku pracovních pozic.

Řekněte nám o sobě víc. Vyplňte krátký formulář níže a připojte svoje CV. Brzy se vám ozveme. Můžete nás také oslovit přímo prostřednictvím jiných kontaktů. Těšíme se na vaši zprávu.

29 let na trhu
618 mil. Kč, obrat za rok 2019
78 zaměstnanců

Baví nás viditelné výsledky

Pro naši práci jsou nejdůležitější schopnosti organizace, plánování a komunikace. Denně totiž nekomunikujete jen s majiteli a investory nebo s vlastním týmem, ale také s externími subdodavateli. Hodně tedy záleží na tom umět to všechno průběžně plánovat a pečlivě koordinovat.

Naši zaměstnanci se tak přímo podílejí na chodu společnosti, mají velkou míru svobody a zodpovědnosti zároveň, ale není nic lepšího než po dokončení projektu vidět fyzické výsledky své práce.

Najdete nás na adrese VW WACHAL a.s., Tylova 220/17, 767 01 Kroměříž

Anonymní prostředí neuznáváme

Máme přibližně 85 zaměstnanců, ale i při takovém počtu se nám daří zachovávat ve společnosti atmosféru rodinné firmy. Jednou z nejdůležitějších věcí pro nás je, aby se u nás našim zaměstnancům líbilo a chtěli s námi zůstat co nejdéle.

Někteří lidé jsou u nás třeba i 20 let, máme tu tedy zastoupení snad všech věkových kategorií a nejlepší na tom je, že si všichni, bez ohledu na věkové rozdíly, vzájemně rozumíme, díky čemuž jsme pak při práci schopní dělat rychlá a efektivní rozhodnutí.

Vytváříme budoucnost

Jsme česká stavební firma s centrálou v Kroměříži a pobočkou v Praze. Na trhu jsme od roku 1991 a zabýváme se klasickou pozemní stavařinou, což zjednodušeně znamená stavbami, které rostou od základů nahoru. V našem portfoliu najdete jak nové stavby, tak rekonstrukce budov nebo památkových budov. Pracujeme na soukromých zakázkách, mezi které patří například sídla nebo skladovací prostory, i na těch státních, mezi něž se řadí například školy, školky nebo pečovatelské domy.

Pracujeme odkudkoli

V našich kancelářích se nejčastěji setkáte s ekonomickým a obchodním oddělení, zkrátka s těmi, kteří tvoří základní zázemí společnosti, ať už pracují z kanceláří v Kroměříži nebo v Praze. S našimi realizačními týmy se ale v kancelářích setkáte jen zřídka, výrobní oddělení tráví svůj čas hlavně na stavbách po celé České republice, kde mají své vlastní mobilní kanceláře. Díky perfektně nastavené komunikaci s ostatními odděleními není nutné, aby zaměstnanci výroby trávili tolik času v kanceláři, ale více se mohou zaměřit na svou skutečnou práci.

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNárodní centrum zahradní kultury – Květná zahrada v Kroměříži

Národní centrum zahradní kultury – Květná zahrada v Kroměříži

Nádherný francouzský park a zároveň pestrobarevná přírodní chlouba města Kroměříže. Řeč je o památce zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO – Květné zahradě. Představuje unikátní typ barokní zahrady ze 17. století, jediné svého druhu v Evropě. Její…