English

Kariéra

VW WACHAL a.s.

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách. Prohlédněte si některé z našich realizací pěkně zblízka.

Chcete u nás pracovat? Podívejte se na nabídku pracovních pozic.

Řekněte nám o sobě víc. Vyplňte krátký formulář níže a připojte svoje CV. Brzy se vám ozveme. Můžete nás také oslovit přímo prostřednictvím jiných kontaktů. Těšíme se na vaši zprávu.

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

30 let na trhu
618 mil. Kč, obrat za rok 2019
97 zaměstnanců

Baví nás viditelné výsledky

Pro naši práci jsou nejdůležitější schopnosti organizace, plánování a komunikace. Denně totiž nekomunikujete jen s majiteli a investory nebo s vlastním týmem, ale také s externími subdodavateli. Hodně tedy záleží na tom umět to všechno průběžně plánovat a pečlivě koordinovat.

Naši zaměstnanci se tak přímo podílejí na chodu společnosti, mají velkou míru svobody a zodpovědnosti zároveň, ale není nic lepšího než po dokončení projektu vidět fyzické výsledky své práce.

Najdete nás na adrese VW WACHAL a.s., Tylova 220/17, 767 01 Kroměříž

Anonymní prostředí neuznáváme

Máme přibližně 85 zaměstnanců, ale i při takovém počtu se nám daří zachovávat ve společnosti atmosféru rodinné firmy. Jednou z nejdůležitějších věcí pro nás je, aby se u nás našim zaměstnancům líbilo a chtěli s námi zůstat co nejdéle.

Někteří lidé jsou u nás třeba i 20 let, máme tu tedy zastoupení snad všech věkových kategorií a nejlepší na tom je, že si všichni, bez ohledu na věkové rozdíly, vzájemně rozumíme, díky čemuž jsme pak při práci schopní dělat rychlá a efektivní rozhodnutí.

Vytváříme budoucnost

Jsme česká stavební firma s centrálou v Kroměříži a pobočkou v Praze. Na trhu jsme od roku 1991 a zabýváme se klasickou pozemní stavařinou, což zjednodušeně znamená stavbami, které rostou od základů nahoru. V našem portfoliu najdete jak nové stavby, tak rekonstrukce budov nebo památkových budov. Pracujeme na soukromých zakázkách, mezi které patří například sídla nebo skladovací prostory, i na těch státních, mezi něž se řadí například školy, školky nebo pečovatelské domy.

Pracujeme odkudkoli

V našich kancelářích se nejčastěji setkáte s ekonomickým a obchodním oddělení, zkrátka s těmi, kteří tvoří základní zázemí společnosti, ať už pracují z kanceláří v Kroměříži nebo v Praze. S našimi realizačními týmy se ale v kancelářích setkáte jen zřídka, výrobní oddělení tráví svůj čas hlavně na stavbách po celé České republice, kde mají své vlastní mobilní kanceláře. Díky perfektně nastavené komunikaci s ostatními odděleními není nutné, aby zaměstnanci výroby trávili tolik času v kanceláři, ale více se mohou zaměřit na svou skutečnou práci.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceSURF ARÉNA – Praha (Letňany)

SURF ARÉNA – Praha (Letňany)

Tímto prvním a zároveň jediným indoorsurfingovým zařízením v republice se mohou pochlubit pražské Letňany. Milovníci surfování, od začátečníků až po pokročilé, mají možnost užívat si jízdu na speciálně vytvořené vlně a pro ty, kdo dávají přednost posezení u dobré kávy,…

× Dagmar, HR