English

VEDOUCÍ PROJEKTU

Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj

Práce na plný úvazek

64 - 81 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nové kolegy do týmu na pozici vedoucí projektového týmu. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Co budete dělat?

  • řídit svěřené stavby, jejich chod a realizaci
  • organizace a vedení realizačního týmu staveb
  • organizovat výběrové řízení subdodávek, řešení změn vůči investorovi i SUB
  • odpovídat za termíny plnění staveb a kvalitu díla
  • komunikovat s investorem, zástupcem investora a projektantem
  • dohlížet na dodržování pravidel BOZP a PO
  • odpovídat za hospodářské výsledky jednotlivých staveb

Co u nás získáte?

Co Vám nabídneme?

  • měsíční mzdu ve výši 64 – 81 000 Kč dle zkušeností
  • roční projektové odměny ve výši až 5 platů
  • mimořádné odměny z nadzisku zakázek
  • 13. a 14. plat
  • stravenky/stravné
  • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • firemní akce
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

Co od Vás očekáváme?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v realizaci staveb v oblasti pozemního stavitelství nejméně 5 let
  • zkušenosti s řízením zakázek s objemem nad 100 mil.
  • zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • autorizace výhodou
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
  • časová flexibilita, samostatnost a odpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce Kroměřížské nemocnice

Rekonstrukce Kroměřížské nemocnice

V jihovýchodní části areálu Kroměřížské nemocnice vznikla nová záchytná protialkoholní stanice. Její provoz se přesunul z původního druhého patra budovy A do přízemí rekonstruované budovy H, což je praktičtější při příjmu klientů.

× Dagmar, HR