English

Reklamační technik

Celá ČR

Práce na plný úvazek

35 - 45 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nového kolegu do týmu na pozici reklamačního technika. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co budete dělat?

  • řešit reklamace v rámci staveb, zajišťovat jejich odstranění v termínu
  • navrhovat způsoby odstranění reklamací
  • zodpovídat za dodržování technologií, norem systému řízení kvality
  • spravovat příslušnou dokumentaci, optimalizovat procesy

Co u nás získáte?

  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • měsíční mzdu ve výši 35 – 45 000 Kč dle zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • stravenky/stravné
  • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • zázemí v sídle firmy v Kroměříži, v případě vzdálenější stavby kvalitní ubytování, jízdné z místa bydliště, stravné
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity

Co byste měl umět?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v realizaci staveb (v oblasti pozemního stavitelství)
  • zkušenosti s řešením reklamací, znalost norem ISO 9001, ISO 14001 výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
  • časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceBytový dům v Jičíně

Bytový dům v Jičíně

Nedávno naše společnost dokončila povedený projekt výstavby bytového domu v Jičíně. Jedná se o novostavbu o sedmi nadzemních podlažích čítající celkem padesát bytů. Ačkoliv v původním záměru investor volil především byty 1+KK, nakonec od tohoto rozhodnutí upustil a dům…