English

Budova Městské policie Karviná

Budova, kterou využívá karvinská Městská policie, potřebovala celkovou opravu. Proto jsme podle požadavků zadavatele provedli zateplení fasády i střechy a další stavební úpravy budovy. Na celé rekonstrukci jsme pracovali při provozu, ke spokojenosti zadavatele s co největší minimalizací vlivu na chod instituce.

Budova Městské policie Karviná

Zateplení a úpravy budovy si vyžádaly dílčí zemní práce, bourání a zazdívky otvorů kvůli novému dispozičnímu uspořádání budovy s ohledem na rozšíření provozu o školící místnosti. Část budovy jsme zateplili kontaktním systémem, zatímco u další části jsme realizovali zateplovací systém v kombinaci s provětrávanou zavěšenou fasádou s desek CEMBONIT. Provedli jsme také výměnu dřevěných EURO oken, vstupních dveří a prosklených stěn. Střechu jsme doplnili o novou hydroizolaci s klempířskými prvky a hromosvodem. Protože se budova policie nachází v památkově chráněné oblasti, koordinovali jsme veškeré práce na fasádě podle požadavků Národního památkového ústavu.

Další práce jsme prováděli v interiéru i exteriéru budovy: opravili jsme elektroinstalaci, zdravotechniku a vzduchotechniku. Zrekonstruovali jsme rozvody ústředního topení. Dodali jsme klimatizaci do některých místností a upravili povrch po stavebních pracích.

 

Realizace dokončena v roce 2012
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovy

Fotogalerie

Budova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie KarvináBudova Městské policie Karviná

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce sídla společnosti VW WACHAL a.s. v Kroměříži, ul. Tylova

Rekonstrukce sídla společnosti VW WACHAL a.s. v Kroměříži, ul. Tylova

U příležitosti 25. výročí jsme našemu sídlu v Kroměříži nadělili kromě několika nových kanceláří i nová okna, fasádu a klimatizaci celého domu.