English

ČVUT – KOKOS Kladno

Zrekonstruovanými prostorami se nově pyšní objekt KOKOS Kladno patřící Českému vysokému učení technickému v Praze. Sjednotili jsme neucelené vnitřní části výškové budovy s děkanátem, kancelářemi a laboratořemi, spojovacího krčku s dvorním traktem i některé místnosti v suterénu budovy tak, aby tvořily harmonický celek.

ČVUT – KOKOS Kladno

Úspěšně jsme dokončili rekonstrukci areálu KOKOS Kladno, jehož historie sahá až do dob komunismu, kdy byl zkolaudován jako administrativní budova. Po roce 89 se v něm vystřídala řada společností od pošty přes lékárnu, burzu po restauraci. Některé části stavby skončily zcela vybydlené. Budovu nakonec převzalo České vysoké učení technické v Praze a zřídilo zde Fakultu biomedicínského inženýrství. Ta zde má jak administrativní zázemí, tak laboratoře, přednáškové sály či jídelnu pro studenty a zaměstnance. V roce 2015 se stavba dočkala rekonstrukce vnějšku a dostala například nový obvodový plášť. Nyní došlo i na interiéry. Cílem celé rekonstrukce bylo sjednotit nejednotné vnitřní řešení jednotlivých ploch.

V první fázi rekonstrukce došlo k odstranění původních obkladů na většině míst. Obklady na většině míst nahradila nová výmalba. Jednotlivá patra jsou pak barevně odlišena. Byly také vybourány některé dílčí příčky, čímž se změnily vnitřní dispozice stavby a zvětšily některé přednáškové sály či kanceláře. Výměny se dočkal i původní výtah, který dříve končil v 5. NP a nově obsluhuje všechna podlaží. Především studenti se pak mohou těšit například na nové studijní oddělení a laboratoře. Rekonstrukcí prošly i sociální zařízení, systém vytápění či vzduchotechnika v budově.

Realizace dokončena v roce 2018
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyStavby pro školství

Fotogalerie

ČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS KladnoČVUT – KOKOS Kladno

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVsetínská nemocnice – výstavba interního pavilonu

Vsetínská nemocnice – výstavba interního pavilonu

V rámci postupné modernizace areálu nemocnice ve Vsetíně jsme dokončili výstavbu takzvaného Interního pavilonu. O novou sedmipodlažní budovu H se dělí interní a neurologické oddělení. Kromě ambulancí zde pacienti najdou i rozsáhlou lůžkovou část.…