English

Hotel a restaurace RAJKA

Nedávno jsme dokončili rekonstrukci areálu Rajka ve Valašském Meziříčí. K restauraci, která zde stojí už od 90. let, nyní přibyl i hotel, který pojme téměř sedmdesát hostů.

Hotel a restaurace RAJKA

Objekt byl postaven v osmdesátých letech a původně sloužil jako dům služeb. V devadesátých letech se pak proměnil na restauraci. Ta na místě zůstala a funguje dodnes. Díky přístavbě nové části a nástavbě jednoho podlaží jsme navíc vytvořili dostatek prostoru pro nový moderní hotel. V obou částech se nachází dohromady 30 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou zařízeny v jednoduchém funkčním stylu a určeny jsou jak pro turisty, tak pro obchodníky na cestách. Při vstupu do hotelu se nachází také recepce. Rozšířeno bylo i dosavadní zázemí restaurace Rajka.

Realizace dokončena v roce 2018
Významné stavbyVideo referenceRekonstrukce, dostavbyBudovy pro bydlení

Video

Fotogalerie

Hotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKAHotel a restaurace RAJKA

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNemocnice Kroměříž – dialýza

Nemocnice Kroměříž – dialýza

Zcela nové prostory získalo dialyzační oddělení kroměřížské nemocnice. Modernějších, a především velkorysejších prostor jsme dosáhli rekonstrukcí stávající budovy a přístavbou zcela nového objektu. Projekt, díky kterému nyní pacienti najdou veškeré prostory…