English

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Dokončili jsme rekonstrukci budovy krajského soudu v Hradci Králové pobočky v Pardubicích. Cílem rekonstrukce bylo navrátit budově původní výtvarně-architektonické kvality a materiálovou noblesu s využitím vnitřního dispozičního řešení, které co nejvíce vychází z původních dobových dispozic stavby a jsou maximálně uzpůsobeny novému účelu budovy.

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Zaměřili jsme se zejména na důsledné obnovení vnějšího vzhledu námi řešeného objektu B. Znovu byly osazeny industriální šesti-modulové okna a repliky původních subtilních ocelových výkladců. Na hlavním průčelí budovy v jeho pravém horním rohu je osazena kovová reliéfní plastika českého lva vytvořená dle předlohy dochovaného znaku od architekta Ladislava Machoně. Byl vyroben a osazen nový nasvícený nápis na fasádě nad hlavním vchodem a vytvořili informačně-orientační systém.

Realizace dokončena v roce 2016
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyPamátkové budovy

Fotogalerie

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNávštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Návštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Při přestavbě důležité budovy pro ostravskou ZOO bylo nutné myslet na potřeby návštěvníků i pohodlí samotných zvířecích obyvatel zahrady. Zatímco děti a dospělí si po přestavbě mohou užívat nového návštěvnického centra a dozvědět se zajímavé informace o přírodě i…