English

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Dokončili jsme rekonstrukci budovy krajského soudu v Hradci Králové pobočky v Pardubicích. Cílem rekonstrukce bylo navrátit budově původní výtvarně-architektonické kvality a materiálovou noblesu s využitím vnitřního dispozičního řešení, které co nejvíce vychází z původních dobových dispozic stavby a jsou maximálně uzpůsobeny novému účelu budovy.

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Zaměřili jsme se zejména na důsledné obnovení vnějšího vzhledu námi řešeného objektu B. Znovu byly osazeny industriální šesti-modulové okna a repliky původních subtilních ocelových výkladců. Na hlavním průčelí budovy v jeho pravém horním rohu je osazena kovová reliéfní plastika českého lva vytvořená dle předlohy dochovaného znaku od architekta Ladislava Machoně. Byl vyroben a osazen nový nasvícený nápis na fasádě nad hlavním vchodem a vytvořili informačně-orientační systém.

Realizace dokončena v roce 2016
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyPamátkové budovy

Fotogalerie

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v PardubicíchKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referencePražská konzervatoř: vybudování koncertního sálu ve dvorním traktu

Pražská konzervatoř: vybudování koncertního sálu ve dvorním traktu

Mladí umělci a hudebníci potřebují svůj um nejenom trénovat, ale také náležitě předvádět. Proto jsme se při budování nového koncertního sálu ve dvorním traktu krásné budovy pražské konzervatoře zaměřili nejen na techniku provedení, ale také na vytvoření patřičné…