English

Nemocnice Kroměříž – dialýza

Zcela nové prostory získalo dialyzační oddělení kroměřížské nemocnice. Modernějších, a především velkorysejších prostor jsme dosáhli rekonstrukcí stávající budovy a přístavbou zcela nového objektu. Projekt, díky kterému nyní pacienti najdou veškeré prostory dialyzačního oddělení pohromadě, byl rozdělen na dvě fáze. Tak, aby nezatížil běžný provoz nemocnice a snížil nepohodlí pacientů.

Nemocnice Kroměříž – dialýza

V jižní části areálu kroměřížské nemocnice jsme nedávno dokončili projekt dialyzačního centra. V první fázi jsme se zaměřili na přístavbu nových prostor. V druhé fázi pak na stavební úpravy dvoupodlažní budovy N, která byla dosud pro dialýzu využívána. Hlavním cílem bylo centralizovat pracoviště dialýzy a umístit do jediného objektu jak prostory pro pacienty, tak zázemí pro zdravotníky a pro veškerou potřebnou techniku.

V přístavbě je umístěn hlavní dialyzační sál a boxy s potřebným zázemím pro pacienty. Ve zrekonstruované budově N se pak nachází prostor pro pracovníky nemocnice, technické zázemí, strojovna a sklady. Celkově má nové dialyzační centrum kapacitu dvanáct lůžek a dvě křesla.

Rekonstrukce i přístavba byly provedeny ve dvou fázích. Přerušení provozu dialyzačního centra tak bylo minimalizováno.

Realizace dokončena v roce 2017
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Nemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýzaNemocnice Kroměříž – dialýza

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceŠestajovice – přístavba distribučního centra

Šestajovice – přístavba distribučního centra

Distribuční centrum v Šestajovicích se rozrostlo o novou budovu. Díky stavebně technickému řešení je kapacita skladovací plochy vyšší o 75 % a počítá se také s větším počtem pracovníků. Projekt se nám podařilo zrealizovat za plného provozu, aniž by bylo nutné stavbu…