English

Nemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Hned na dvou rozsáhlých projektech jsme se podíleli v Nemocnici Teplice. V první fázi jsme v areálu nemocnice postavili nový pavilon, ve kterém se nyní nachází operační sály, centrální sterilizace a pooperační pokoj. Ve druhé fázi jsme pak na novou budovu umístili nadstavbu, ve které pacienti najdou jednotku intenzivní péče a ARO.

Nemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Zbrusu nový pavilon operačních sálů a centrální sterilizace Nemocnice Teplice je umístěn v blízkosti pavilonu F, kde se nachází chirurgické obory. V novém pavilonu mají lékaři nyní k dispozici čtyři moderně vybavené operační sály, centrální sterilizaci na mytí a přípravu chirurgických nástrojů i pooperační pokoj se šesti lůžky. Se sousedním pavilonem F je propojen proskleným koridorem pro dopravu pacientů.

Monolitický železobetonový skelet má obdélníkový tvar. Obvodový plášť pak tvoří převážně železobetonová konstrukce doplněná vyzdívkou z keramických cihelných bloků a kontaktním zateplovacím systémem. Celý pavilon je minimalistický a jeho vzhled je podřízen jak estetice zbytku areálu, tak i funkci.

Ve druhé fázi jsme k nové budově přidali také nadstavbu, kde byly ve 3. nadzemním podlaží nově umístěny jednotka intenzivní péče i oddělení anesteziologie a resuscitace pro celkem 17 pacientů. Jednotlivé pokoje pro pacienty jsou odděleny prosklenými příčkami a celé oddělení tak působí velmi vzdušně a zároveň poskytuje skvělý dohled nad pacienty.

Kromě nové stavby došlo k úpravě okolních prostor. Bylo vysazeno několik desítek stromů a stovek keřů a trvalek. Nově vznikl i nouzový heliport a došlo k výstavbě dvou nových parkovišť. Jedno je určeno návštěvníkům, druhé pak výhradně zdravotnickému personálu. Díky jejich oddělení došlo ke zjednodušení a zpřehlednění dopravy v okolí nového pavilonu.

Realizace dokončena v roce 2019
Významné stavbyVideo referenceNovostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Video

Fotogalerie

Nemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIPNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceZoologická zahrada hl. m. Prahy – Expozice australské fauny

Zoologická zahrada hl. m. Prahy – Expozice australské fauny

V ZOO Praha jsme vybudovali Darwinův kráter i domov pro tasmánské čerty a klokanyNovou expozici australské a tasmánské fauny otevřela na přelomu května a června ZOO Praha. Na pozemku mezi Rákosovým pavilonem, Ostrovem lemurů a Rezervací Bororo jsme vytvořili…