English

Obecní úřad Ostrožská Nová Ves

V loňském roce jsme zrekonstruovali areál obecního úřadu v Ostrožské Nové Vsi. Kromě výstavby nového obecního úřadu a knihovny s víceúčelovým sálem jsme opravili bývalé kino. Byla zbudována i obecní zahrada.

Obecní úřad Ostrožská Nová Ves

Novým areálem obecního úřadu se pyšní Ostrožská Nová Ves. Kromě změny uspořádání obecního úřadu a vytvoření prostoru pro místní poštu s novou rampou pro zásobování přibyla i knihovna s víceúčelovým sálem. Celá budova pošty a kinosálu byla při rekonstrukci zateplena a opatřena novým obvodovým pláštěm. Nižší část u vstupu byla oživena dřevěným obkladem. Hlavní vstup do knihovny jsme zvýraznili markýzou. Fasáda je dekorována místními tradičními barvami – modrou, žlutou a červenou.

V knihovně jsme vytvořili prostor pro dětské čtenáře, na který navazuje oddělení pro dospělé. Součástí je také sál pro přednášky, výstavy a jiné kulturní akce. Uzavření sálu lze jednoduše docílit mobilními příčkami přepažujícími prostor. Část prostoru je prosklená a nabízí výhled do vnitrobloku, kde se nachází zrekonstruovaná obecní zahrada. Tu kromě travnatých ploch lemují listnaté stromy osvětlované zemními světly.

Realizace dokončena v roce 2017
Video referenceNovostavbyRekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyStavby pro školství

Video

Fotogalerie

Obecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová VesObecní úřad Ostrožská Nová Ves

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce gynekologicko-porodního oddělení Karviná

Rekonstrukce gynekologicko-porodního oddělení Karviná

Oddělení se nachází v areálu karvinské nemocnice Ráj a zajišťuje svým zázemím důležitou službu pro rodičky i novorozence. Stejně tak zdravotnický personál potřebuje moderní a dobře vybavený prostor pro svou práci. Cílem rekonstrukce proto bylo zvýšit celkový standard…