English

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

Sociální zařízení Barborka svým vybavením a službami zkvalitňuje život handicapovaných osob, slouží převážně klientům s mentálním postižením. Naším úkolem bylo v areálu sociálního zařízení opravit vadné hydroizolace koupelen a sprch.

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

Domov má šest ubytovacích oddělení, svou kuchyni, prádelnu, zdravotní a administrativní část. V dalších pavilonech se nachází rehabilitace a chráněné bydlení. Ve většině objektů jsme opravovali obklady a dlažby u stávajících koupelen a sprch, kde jsme udělali také novou systémovou hydroizolaci. Dbali jsme na praktičnost řešení i veškerých použitých materiálů – tak, aby při užívání nedocházelo například k uklouznutí či pádům.

Místnosti jsme nově vymalovali a zařídili vybavením včetně madel pro postižené. Některé budovy potřebovaly navíc kompletní výměnu rozvodů vody a kanalizace. Nezasahovali jsme do nosných konstrukcí budov, ani jsme neměnili vzhled objektů.

Po většinu doby trvání oprav jsme pracovali přímo za provozu sociálního zařízení, pouze v případě výměny rozvodů vody a kanalizace jsme museli provoz budov krátce přerušit. Veškeré úpravy jsme se snažili dělat tak, aby měly minimální vliv na bezprostřední okolí, zejména abychom nadměrnou prašností a hlukem nezhoršovali životní prostředí pro obyvatele domova a nejbližší okolí.

Realizace dokončena v roce 2015
Rekonstrukce, dostavbyBudovy pro bydleníStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVýzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Výzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Nové archeologické středisko je jedinečné nejen svým zaměřením, ale také neobvyklou architekturou, která se snaží co nejvíce respektovat okolní krajinu. Zároveň zahrnuje všechny funkce potřebné pro archeologické pracoviště. Umožňuje setkávání, badatelskou činnost i…