English

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

Sociální zařízení Barborka svým vybavením a službami zkvalitňuje život handicapovaných osob, slouží převážně klientům s mentálním postižením. Naším úkolem bylo v areálu sociálního zařízení opravit vadné hydroizolace koupelen a sprch.

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

Domov má šest ubytovacích oddělení, svou kuchyni, prádelnu, zdravotní a administrativní část. V dalších pavilonech se nachází rehabilitace a chráněné bydlení. Ve většině objektů jsme opravovali obklady a dlažby u stávajících koupelen a sprch, kde jsme udělali také novou systémovou hydroizolaci. Dbali jsme na praktičnost řešení i veškerých použitých materiálů – tak, aby při užívání nedocházelo například k uklouznutí či pádům.

Místnosti jsme nově vymalovali a zařídili vybavením včetně madel pro postižené. Některé budovy potřebovaly navíc kompletní výměnu rozvodů vody a kanalizace. Nezasahovali jsme do nosných konstrukcí budov, ani jsme neměnili vzhled objektů.

Po většinu doby trvání oprav jsme pracovali přímo za provozu sociálního zařízení, pouze v případě výměny rozvodů vody a kanalizace jsme museli provoz budov krátce přerušit. Veškeré úpravy jsme se snažili dělat tak, aby měly minimální vliv na bezprostřední okolí, zejména abychom nadměrnou prašností a hlukem nezhoršovali životní prostředí pro obyvatele domova a nejbližší okolí.

Realizace dokončena v roce 2015
Rekonstrukce, dostavbyBudovy pro bydleníStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Opravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka KroměřížOpravy v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka Kroměříž

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNeurologická klinika pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Neurologická klinika pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Architektonicky i technicky náročnou rekonstrukci si vyžádala budova neurologické kliniky v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Kromě přebudování čtyřpodlažní budovy s přístavbou jsme dostavěli také nová dvě podlaží nad prostorem přístavby a spojovací koridor s…