English

Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.

Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.

Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s..

Realizace dokončena v roce 2003
Rekonstrukce, dostavbyPrůmyslové stavby

Fotogalerie

Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.Rekonstrukce a oprava provozu výroby salámů pro Masnu Kroměříž – odbyt a.s.

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceÚstřední vojenská nemocnice Praha – pavilon Vojenského ústavu soudního lékařství a patologie

Ústřední vojenská nemocnice Praha – pavilon Vojenského ústavu soudního lékařství a patologie

Pavilon pro Ústřední vojenskou nemocnici v Praze jsme navrhli tak, aby navazoval na starší budovu E. Nová čtyřpodlažní stavba je nižší než sousední objekt a tvoří tím přechodový prvek mezi nemocnicí a zástavbou Radimovy ulice.