English

Rekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Domov důchodců jako místo pro klidné stáří potřeboval rozsáhlé opravy, které vyžadovaly značné stavební úpravy i změny dispozic. Stavba byla provedena za plného provozu, což sice ztěžovalo koordinaci prací a znamenalo pro všechny určitá omezení, nakonec ale vzniklo útulné a moderní zařízení, které je pro seniory skutečným domovem.

Rekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Úpravy domova důchodců zahrnovaly rekonstrukci tří pavilonů a stavbu nových skladovacích prostor. Interiér všech budov doznal rozsáhlých úprav, součástí byly stavební i bourací práce a kompletní změny dispozic. Zachovaný zůstal prakticky jen nosný systém budov, takže se senioři vraceli do zcela nového domova. Došlo k výměně oken, dveří, podlah a vybudování nových příček a podhledů.

Součástí byla i oprava vstupní haly s hlavním schodištěm a výměna zastaralých výtahů za nové. Během úprav jsme vybudovali tři nové terasy, včetně speciální terasy pro pacienty se zvláštním režimem, kteří musí být pod neustálým dohledem. Celá stavba je přizpůsobena požadavkům seniorů, kteří mají často omezenou hybnost a orientaci. Vznikly například bezbariérové úpravy vchodu i všech místností. Koupelny jsme opatřili protiskluzovou dlažbou, všechny dveře jsou bezprahové a mají namontovaná madla. Ta jsme nainstalovali také na chodby a do sanitárních zařízení, aby usnadnila seniorům pohyb po celém objektu.

Rekonstrukce se prováděla postupně s ohledem na fungující provoz domova Dobrá voda tak, aby se jeho obyvatelé museli přesouvat pouze v nezbytné míře. Dnes však díky úpravám mají domov, který splňuje všechny nároky na kvalitní a příjemné bydlení s potřebnou výbavou i zázemím.

Realizace dokončena v roce 2013
NovostavbyRekonstrukce, dostavbyBudovy pro bydleníStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá VodaRekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNeurologická klinika pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Neurologická klinika pro Fakultní nemocnici Hradec Králové

Architektonicky i technicky náročnou rekonstrukci si vyžádala budova neurologické kliniky v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Kromě přebudování čtyřpodlažní budovy s přístavbou jsme dostavěli také nová dvě podlaží nad prostorem přístavby a spojovací koridor s…