English

Rekonstrukce Kroměřížské nemocnice

V jihovýchodní části areálu Kroměřížské nemocnice vznikla nová záchytná protialkoholní stanice. Její provoz se přesunul z původního druhého patra budovy A do přízemí rekonstruované budovy H, což je praktičtější při příjmu klientů.

Rekonstrukce Kroměřížské nemocnice

Rekonstrukce se týkala zejména vnitřního uspořádání záchytné stanice. Ta má samostatný vstup, na který navazuje příjímací pokoj a čtyři boxy sloužící jako odlukové místnosti. Zde jsou klienti umístěni bezprostředně po převozu a monitorováni kamerovým systémem. Mycí box byl řešen a vybaven tak, aby splňoval požadovaná bezpečnostní kritéria. Vzhledem k možné agresivitě přijímaných osob je veškeré zařízení odolné proti případnému poškození.

Celkem stanice pojme sedm klientů a na její chod dohlíží tříčlenný personál. I pro zaměstnance vzniklo v nových prostorách zázemí. K dispozici mají vlastní šatnu, sprchu, a WC. V plánu rekonstrukce byla také nová strojovna vzduchotechniky, kterou jsme vybudovali v suterénu. Přístupná je po stávajícím schodišti z kancelářské části.

Rekonstruovanou budovu H jsme zateplili izolací z minerální vlny, a snížili tak její energetickou náročnost na hodnotu B, tj. velmi nízká. Čelní fasáda byla opatřena dobře viditelným grafickým označením PZS. Tento nápis usnadní orientaci v areálu zvláště policistům, kteří přivážejí klienty na záchytnou stanici nejčastěji.

Realizace dokončena v roce 2015
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocnice

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVýzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Výzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Nové archeologické středisko je jedinečné nejen svým zaměřením, ale také neobvyklou architekturou, která se snaží co nejvíce respektovat okolní krajinu. Zároveň zahrnuje všechny funkce potřebné pro archeologické pracoviště. Umožňuje setkávání, badatelskou činnost i…