English

Rekonstrukce Kroměřížské nemocnice

V jihovýchodní části areálu Kroměřížské nemocnice vznikla nová záchytná protialkoholní stanice. Její provoz se přesunul z původního druhého patra budovy A do přízemí rekonstruované budovy H, což je praktičtější při příjmu klientů.

Rekonstrukce Kroměřížské nemocnice

Rekonstrukce se týkala zejména vnitřního uspořádání záchytné stanice. Ta má samostatný vstup, na který navazuje příjímací pokoj a čtyři boxy sloužící jako odlukové místnosti. Zde jsou klienti umístěni bezprostředně po převozu a monitorováni kamerovým systémem. Mycí box byl řešen a vybaven tak, aby splňoval požadovaná bezpečnostní kritéria. Vzhledem k možné agresivitě přijímaných osob je veškeré zařízení odolné proti případnému poškození.

Celkem stanice pojme sedm klientů a na její chod dohlíží tříčlenný personál. I pro zaměstnance vzniklo v nových prostorách zázemí. K dispozici mají vlastní šatnu, sprchu, a WC. V plánu rekonstrukce byla také nová strojovna vzduchotechniky, kterou jsme vybudovali v suterénu. Přístupná je po stávajícím schodišti z kancelářské části.

Rekonstruovanou budovu H jsme zateplili izolací z minerální vlny, a snížili tak její energetickou náročnost na hodnotu B, tj. velmi nízká. Čelní fasáda byla opatřena dobře viditelným grafickým označením PZS. Tento nápis usnadní orientaci v areálu zvláště policistům, kteří přivážejí klienty na záchytnou stanici nejčastěji.

Realizace dokončena v roce 2015
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocniceRekonstrukce Kroměřížské nemocnice

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceDostavba a stavební úpravy a přístavba budovy č. 52 – Univerzita Palackého v Olomouci

Dostavba a stavební úpravy a přístavba budovy č. 52 – Univerzita Palackého v Olomouci

Nedávno jsme se podíleli na rekonstrukci a dostavbě provozně-administrativního objektu číslo 52 Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Dvoupodlažní budova už nevyhovovala jak z hlediska technického a provozního, tak estetického. Díky stavebním úpravám…