English

Rekonstrukce měšťanského domu v Prachaticích

Renesanční měšťanský dům v Prachaticích je chráněnou kulturní památkou. Proto jsme museli při rekonstrukci zvolit obzvlášť šetrný a ohleduplný přístup.

Rekonstrukce měšťanského domu v Prachaticích

Renesanční měšťanský dům na Neumannově ulici (č. p. 142) v Prachaticích je chráněnou kulturní památkou už od roku 1958. Proto jsme museli při rekonstrukci zvolit obzvlášť šetrný a ohleduplný přístup.  Naše práce totiž navazovala na nespočet drobných úprav a oprav, kterými objekt za staletí své existence prošel.

Hlavním cílem opravy této památky bylo vytvoření obytných prostor splňujících současné vysoké standardy při zachování historické podoby celého objektu. To znamenalo mimo jiné odstranění již dosluhujících rozvodů vody, kanalizace i topení a jejich nahrazení novými. Krom toho jsme také v horních patrech budovy a jejím podkroví rozšířili zázemí pro personál hospice, který sídlí v sousední budově.

Potřebuje i vaše budova důkladnou rekonstrukci? Ozvěte se nám a my vám ji opravíme.

Realizace dokončena v roce 2016
Rekonstrukce, dostavbyBudovy pro bydleníPamátkové budovy

Fotogalerie

Rekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v PrachaticíchRekonstrukce měšťanského domu v Prachaticích

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceOprava a změna užívání haly B100 Slavičín

Oprava a změna užívání haly B100 Slavičín

Hala B100 je součástí známého areálu hal Vlárské strojírny Slavičín. V minulosti sloužila především k výrobě kovových komponentů tkacích a montážních strojů. Nyní ovšem více než deset let ležela bez využití. Oprava této haly tedy znamenala malé znovuzrození zašlé…