English

Šestajovice – přístavba distribučního centra

Distribuční centrum v Šestajovicích se rozrostlo o novou budovu. Díky stavebně technickému řešení je kapacita skladovací plochy vyšší o 75 % a počítá se také s větším počtem pracovníků. Projekt se nám podařilo zrealizovat za plného provozu, aniž by bylo nutné stavbu rozfázovat na etapy.

Šestajovice – přístavba distribučního centra

Propojením výrobních prostor s novou administrativní částí budovy vzniklo vzdušné a prostorné pracovní prostředí, což bylo cílem této fáze stavebních prací.  Důraz jsme kladli na kvalitní mikroklima, které zajišťují výkonné klimatizační jednotky. Po dokončení novostavby došlo i na rekonstrukci stávající administrativní budovy, kde bylo potřeba vylepšit prostory určené pro stravování a hygienu.

Odvodnění manipulačních ploch a parkoviště jsme řešili s pomocí nově navržené dešťové kanalizace. Aby nedošlo ke kontaminaci, zahrnuli jsme do odtokového systému také odlučovače ropných látek, které tyto kapaliny zachytí.

Ačkoli fyzická náročnost práce ve skladu neumožňuje zaměstnávání osob se sníženou schopností pohybu a orientace, počítá se s nimi jako s možnými zákazníky či návštěvami zaměstnanců. Nové prostory jsou proto kompletně bezbariérové. Přístup do vyšších podlaží zajišťuje výtah a na parkovišti mají hendikepovaní vyhrazena dvě parkovací místa.

Spojením praktičnosti skladovacích prostor a svěžího moderního designu jídelny se nám podařilo vytvořit pro zaměstnance distribučního centra bezpečné a příjemné pracovní prostředí.

Realizace dokončena v roce 2016
Video referenceNovostavbyPrůmyslové stavby

Video

Fotogalerie

Šestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centraŠestajovice – přístavba distribučního centra

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referencePřístavba a rekonstrukce Katolického gymnázia Třebíč

Přístavba a rekonstrukce Katolického gymnázia Třebíč

V posledních dvou letech jsme se věnovali projektu přístavby a rekonstrukce kulturní památky v Třebíči. V severovýchodní části města, v areálu bývalého kapucínského kláštera, totiž dnes sídlí katolické gymnázium, které nemělo zcela vyhovující podmínky a svěřilo nám…