English

Stavební úpravy budovy č. p. 2881 Přerov

Z budovy bývalé přerovské nemocnice se zastaralým vzhledem a střechou v havarijním stavu vznikla moderní administrativní stavba, která nabízí příjemné pracovní prostředí až pro šedesát lidí. Odstraněním nepotřebných příček a stavbou prosklených stěn se propojil interiér, díky čemuž vznikl otevřený, vzdušný kancelářský prostor včetně stylových zasedacích místností.

Stavební úpravy budovy č. p. 2881 Přerov

Rekonstrukce třípodlažní budovy trvala 14 měsíců, kdy jsme zbourali část objektu, přestavěli interiér a upravili venkovní prostor. Výrazně se změnily dispozice vnitřní plochy, protože zmizely některé příčky, což spolu s celoprosklenými stěnami podpořilo dojem otevřeného prostoru. Tím vznikly úhledné prostorné kancelářské prostory i zasedací místnosti, u kterých byl částečně zachován původní vzhled. Hlavní školicí místnost například připomíná bývalou tělocvičnu pro rehabilitace. Zároveň ale splňuje potřebné nároky na moderní, dynamický pracovní prostor.

Nevyhovující střechu nahradila zateplená konstrukce s kvalitnější střešní krytinou. Snížily se stropní podhledy pomocí minerálního kazetového podhledu, který zakryl rozvody vnitřních instalací a vzduchotechniku. Celý objekt tak umožňuje důkladné provětrávání i použití klimatizace včetně rekuperace a vytápí se pomocí plynových teplovodních kotlů. Díky tomu nabízí budova příjemné klima v zimě i horkých letních měsících.

Vzhledem k dřívějšímu zaměření budovy bylo třeba udělat novou kanalizační přípojku, protože původní vedla na inženýrské sítě nemocnice. Venkovní plochy jsme zpevnili, pokladli zámkovou dlažbou a osázeli zelení. Pracovníci i návštěvníci mají nově k dispozici celkem 27 parkovacích stání včetně míst pro handicapované. Zajištěno je bezbariérové užívání objektu a snadný přístup do budovy i sanitární zařízení pro imobilní osoby.

Realizace dokončena v roce 2012
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovy

Fotogalerie

Stavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 PřerovStavební úpravy budovy č. p. 2881 Přerov

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Rekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Domov důchodců jako místo pro klidné stáří potřeboval rozsáhlé opravy, které vyžadovaly značné stavební úpravy i změny dispozic. Stavba byla provedena za plného provozu, což sice ztěžovalo koordinaci prací a znamenalo pro všechny určitá omezení, nakonec ale vzniklo…