English

Stavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

Ke své práci potřebují policisté kvalitní spolehlivé zázemí. Proto se rozhodli pro rekonstrukci 1. patra budovy. Všechny opravy jsme prováděli po částech za provozu. Kromě úprav Integrovaného operačního střediska (IOS) jsme vystavěli šatny oddělené pro muže a ženy, cely pro krátkodobě zadržené pachatele, výslechovou a denní místnost či sklad pro zásahové pomůcky.

Stavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

Práce obsahovaly bourání, chemickou injektáž obvodových stěn proti vlhkosti, v některých částech budovy položení nové dlažby, v sociálních zařízeních protiskluzové. Do budovy baťovského stylu jsme dodali nové sádrokartonové akustické příčky a také dřevěná eurookna, která jsme opatřili bezpečnostními fóliemi. Důležité bylo zajištění klimatizace a vzduchotechniky tak, aby vyhovovala všem pracovníkům. 

Budova dostala vodorovnou izolaci proti zemní vlhkosti, v místnostech IOS a serverovny jsme položili speciálně zdvojené podlahy pro možnost vedení kabelových tras ke koncovým prvkům. V rekonstruované části 1. patra jsme dodali a namontovali dveřní výplně s bezpečnostními dveřmi i hlavní vstupní stěny při vstupu do IOS. Vnitřní prostor jsme rozdělili hliníkovými stěnami na samostatná pracoviště podle systému řízení daných pracovišť.

Potřebnými a spolehlivými zámečnickými prvky jsme vybavili cely – například ocelovou mříží. Veškerý nábytek i sociální zařízení jsou v provedení antivandal. Do trezoru jsme dodali bezpečnostní certifikované dveře. Policejní středisko tak rekonstrukcí a dílčími úpravami získalo prvotřídní moderní zázemí pro svou práci.

 

Realizace dokončena v roce 2011
Rekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovy

Fotogalerie

Stavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského krajeStavební úpravy Integrovaného operačního střediska pro Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce gynekologicko-porodního oddělení Karviná

Rekonstrukce gynekologicko-porodního oddělení Karviná

Oddělení se nachází v areálu karvinské nemocnice Ráj a zajišťuje svým zázemím důležitou službu pro rodičky i novorozence. Stejně tak zdravotnický personál potřebuje moderní a dobře vybavený prostor pro svou práci. Cílem rekonstrukce proto bylo zvýšit celkový standard…