English

Jak vybrat vhodné stavebniny, které nabídnou vše

Navštivte stavebniny, ve kterých nakoupíte veškerý stavební materiál na jednom místě. Zajímejte se o kvalitu, ekologickou nezávadnost a certifikaci.

Jak vybrat vhodné stavebniny, které nabídnou vše

Žádná stavba či rekonstrukce se neobejde bez kvalitního stavebního materiálu. Ať už se pouštíte do stavebních prací svépomocí, nebo se obracíte na stavební firmu, vyhledejte spolehlivé stavebniny, které vám dodají vše potřebné. Naše stavební firma VW Wachal provozuje vlastní stavebniny, které zásobují všechny námi realizované stavby. Díky tomu probíhají realizace bez prodlev a s přímou dodávkou materiálů. Obraťte se na naše stavebniny, které dodají materiál také vám.

Zajímejte se o rozsah nabízeného sortimentu

Hledáte-li vhodné stavebniny, které zajistí dodávku stavebního materiálu pro vaše stavby či rekonstrukce, zajímejte se o rozsah nabízeného sortimentu. Vyhnete se tak zbytečnému objíždění několika stavebnin a budete moci vše potřebné nakoupit na jednom místě. Konkrétně naše stavebniny VW Wachal jsou zaměřené na prodej stavebního materiálu jak v oblasti suché, tak i klasické výstavby.

Hlavními nabízenými materiály jsou pórobetonové a cihelné stavební systémy, fasádní systémy, zdící materiály, polystyreny a komplexní nabídka materiálů pro suchou výstavbu. Naše prodejna stavebnin je navíc vybavena vlastním strojním zařízením včetně autodopravy, strojů pro pozemní práce a manipulace se stavebním materiálem. Kromě toho nabízí i možnost zapůjčení strojů a nářadí.

Kvalita, ekologická nezávadnost a certifikace

Základem úspěšné realizace každé stavby či rekonstrukce je kvalita stavebního materiálu. V našich stavebninách VW Wachal naleznete jen kvalitní materiály od ověřených výrobců, které při výstavbách sami používáme a zaručíme se za ně. Za účelem dosažení optimalizace poměru kvalita/cena dlouhodobě spolupracujeme s řadou tuzemských i zahraničních obchodních partnerů.

Při výběru materiálu klademe důraz na kvalitu, ekologickou nezávadnost a certifikaci všech výrobků. Až se budete rozhodovat, jaké stavebniny k nákupu materiálu využijete, vždy se ptejte na certifikaci a garanci kvality. Vyhnete se tak zbytečným problémům, které by se mohly dostavit po nějaké době od realizace stavby.

Informovanost pracovníků stavebnin je důležitá

Po návštěvě stavebnin by zákazníci měli odcházet s veškerým potřebným materiálem, ale také nově nabytými vědomostmi a informacemi. Za tímto účelem prochází všichni pracovníci stavebnin VW Wachal pravidelným školením, na kterém se seznamují s novými materiály a jejich vlastnostmi. Jsou tak schopni zákazníky informovat o technických novinkách a doporučí jim nejvhodnější řešení.

Sami se přesvědčte o kvalitě našich stavebnin

Klademe důraz na dobrou komunikaci s obchodními partnery a rychlý servis všech prodávaných materiálů. Přijďte se o kvalitách našich služeb a rozsahu nabízeného sortimentu sami přesvědčit do prodejního skladu v Kroměříži na ulici Skopalíkova 1. Podívejte se také na dříve realizované stavby, u nichž jsme využili právě materiál z našich stavebnin.

 

Zdroj fotografií: VW WACHAL

BlogPublikováno 12.6.2019

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceKrajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Krajský soud v Hradci Králové – pobočka v Pardubicích

Dokončili jsme rekonstrukci budovy krajského soudu v Hradci Králové pobočky v Pardubicích. Cílem rekonstrukce bylo navrátit budově původní výtvarně-architektonické kvality a materiálovou noblesu s využitím vnitřního dispozičního řešení, které co nejvíce vychází z…