English

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Zlínský, Moravskoslezský, Středočeský kraj a Hlavní město Praha

Práce na plný úvazek

53 - 81 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nové kolegy do týmu na pozici hlavní stavbyvedoucí. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co budete dělat?

  • řízení průběhu stavebních prací, kontrola kvality práce
  • zajišťování subdodavatelů a dodavatelů materiálů stavby a jejich výběr
  • komunikovat s investorem a projektantem
  • odpovídat za dodržování harmonogramu výstavby a kvality práce
  • zodpovědnost za personální vedení staveb
  • plnění povinností na úseku BOZP a PO

Co u nás získáte?

  • měsíční mzdu ve výši 53 – 81 000 Kč měsíčně dle zkušeností
  • mimořádné odměny z nadzisku zakázek
  • 13. a 14. plat
  • stravenky/stravné
  • služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • při práci na stavbách na Moravě zázemí v sídle firmy v Kroměříži, na pobočce v Ostravě
  • příjemné pracovní prostředí na pobočce v Praze – Dolní Chabry
  • jízdné z místa bydliště, v případě vzdálenější stavby kvalitní ubytování
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity
  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxi v realizaci staveb (v oblasti pozemního stavitelství) nad 60 mil.
  • zkušenosti s vedením a řízením lidí a subdodavatelů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
  • časová flexibilita
  • samostatnost a odpovědnost

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Nemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Hned na dvou rozsáhlých projektech jsme se podíleli v Nemocnici Teplice. V první fázi jsme v areálu nemocnice postavili nový pavilon, ve kterém se nyní nachází operační sály, centrální sterilizace a pooperační pokoj. Ve druhé fázi jsme pak na novou budovu umístili…

× Dagmar, HR