English

Přípravář výroby

Kroměříž

Práce na plný úvazek

59 000 – 76 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nové kolegy do týmu na pozici přípravář výroby. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co budete dělat?

  • vést proces přípravy zakázky
  • připravovat nabídkové rozpočty, časové a finanční harmonogramy
  • příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů
  • příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek
  • zajišťovat subdodavatelské nabídky a jednat s potenciálními subdodavateli
  • zajišťovat technické podklady do nabídek
  • příprava a zpracování podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce
  • předkládání požadavků na materiální vybavení k zajištění realizace zakázky
  • příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi
  • spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení

Co u nás získáte?

  • měsíční mzdu ve výši 35 – 45 000 Kč měsíčně dle zkušeností
  • roční odměny ve výši až 7 platů
  • 13. a 14. plat
  • stravenky/stravné
  • mobilní telefon, notebook
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • moderní zázemí sídla firmy v centru města Kroměříž
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity

Co byste měl umět?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi v rozpočtování stavebních prací
  • znalost rozpočtářského programu Callida výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • ŘP skupiny B, uživatelská znalost práce na PC

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce objektu U44 – změna užívání Zlín

Rekonstrukce objektu U44 – změna užívání Zlín