English

PŘÍPRAVÁŘ/KA VÝROBY

Středočeský kraj a Hlavní město Praha, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

48 000 – 73 000 Kč/měsíc

Co bude náplní Vaší práce?

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Na výrobní oddělení hledáme nové kolegy do týmu na pozici přípravář/ka výroby. Máte rádi dynamickou práci? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě zajímavých staveb? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

co budete dělat?

  • vést proces přípravy zakázky
  • připravovat časové a finanční harmonogramy ve spolupráci s hlavním stavbyvedoucím
  • příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů
  • příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek
  • příprava a zpracování podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce ve spolupráci s hlavním stavbyvedoucím
  • zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, včetně přiřazení těchto nákladů
  • příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi
  • spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení

Co u nás získáte?

  • měsíční mzdu ve výši 48 – 73 000 Kč měsíčně dle zkušeností
  • mimořádné odměny z nadzisku zakázek
  • 13. a 14. plat
  • stravenky/stravné
  • práce na plný i zkrácený úvazek, možnost práce z domu
  • mobilní telefon, notebook
  • vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
  • stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s 30letou historií
  • příjemné pracovní prostředí na pobočce v Praze – Dolní Chabry
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • možnost kariérního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity
  • používání telefonu pro soukromé účely bez omezení včetně dat

Co byste měl umět?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi v rozpočtování stavebních prací
  • znalost rozpočtářského programu Callida výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • ŘP skupiny B, uživatelská znalost práce na PC

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na kariera@wachal.cz

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceDostavba a stavební úpravy a přístavba budovy č. 52 – Univerzita Palackého v Olomouci

Dostavba a stavební úpravy a přístavba budovy č. 52 – Univerzita Palackého v Olomouci

Nedávno jsme se podíleli na rekonstrukci a dostavbě provozně-administrativního objektu číslo 52 Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Dvoupodlažní budova už nevyhovovala jak z hlediska technického a provozního, tak estetického. Díky stavebním úpravám…

× Dagmar, HR