English

Populární udržitelné technologické vychytávky v moderní domácnosti

Tak jak se zájemci o nové byty stále více zajímají o technologie, které šetří životní prostředí a zároveň i jejich peníze, se zvyšuje i nabídka těchto technologií na trhu. Zde přinášíme ty nejlepší vychytávky posledních několika měsíců.

Populární udržitelné technologické vychytávky v moderní domácnosti

Tak jak se zájemci o nové byty stále více zajímají o technologie, které šetří životní prostředí a zároveň i jejich peníze, se zvyšuje i nabídka těchto technologií na trhu. Zde přinášíme ty nejlepší vychytávky posledních několika měsíců.

Okna s nízkou emisivitou

Okna s nízkou emisivitou pracují se speciální povlakem, který zvyšuje jejich schopnost odrážet zářivou energii. Povlak drží energii na stejné straně okna, ze které přišla. Během léta odrazí sluneční teplo směrem ven, naopak v zimě ho nechá proniknout dovnitř.

Okna jsou jedním z největších zdrojů nežádoucího nabytí a ztráty tepla v budově. Energeticky efektivní okna zvládnout snížit ztrátu tepla o 30 až 50%.

Inteligentní spotřebiče

Moderní technologie dokáží domácnosti učinit velmi komfortními a vyhovujícími, což si dnešní zájemci dobře uvědomují. Pokud hledají nové bydlení, mají na paměti inteligentní spotřebiče vybavené bezdrátovým připojením k internetu a dálkovým ovládáním.

Jedním z finančně nejefektivnějším řešením je instalování inteligentního programovatelného termostatu, který nabízí precizní kontrolu nad teplotou uvnitř budovy.

Inteligentní ledničky umožňující dálkovou kontrolu jsou další skvělou volbou. Pračky a sušičky vybavené inteligentní technologií, která umožňuje upravit jejich cykly na základě uživatelskému dálkovému vstupu, patří mezi další populární vymoženosti v novém bydlení.

Alternativní energetické možnosti

S tím jak se stává solární, geotermální a větrná energie stále více dostupná, roste o ně i zájem nových zájemců o bydlení. Jedním ze způsobů, jak uspokojit vzniklou poptávku je instalace solárních panelů na střechu budovy. Cena solární energie totiž stále klesá, a proto se takové řešení jeví jako velmi praktické. Geotermální tepelné pumpy spárované s podlahovým vytápěním jsou dalším podobným komfortním a efektivním řešením.

BlogPublikováno 21.11.2016

Fotogalerie

Populární udržitelné technologické vychytávky v moderní domácnostiPopulární udržitelné technologické vychytávky v moderní domácnostiPopulární udržitelné technologické vychytávky v moderní domácnosti

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNávštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Návštěvnické centrum – středisko ekologické výchovy ZOO Ostrava

Při přestavbě důležité budovy pro ostravskou ZOO bylo nutné myslet na potřeby návštěvníků i pohodlí samotných zvířecích obyvatel zahrady. Zatímco děti a dospělí si po přestavbě mohou užívat nového návštěvnického centra a dozvědět se zajímavé informace o přírodě i…