English

Proč si k domu pořídit pergolu?

Vlastníte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte o pergole? Váháte, zdali se tato investice vyplatí? Čtěte dál a zjistěte, proč je pergola tím správným krokem.

Je dostupná každému

Proč si k domu pořídit pergolu?

Vlastníte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte o pergole? Váháte, zdali se tato investice vyplatí? Čtěte dál a zjistěte, proč je pergola tím správným krokem.

Je dostupná každému

V dnešní době není pergola ničím, co by bylo cenově nedostupné. Čím dál tím více domácností tento architektonický prvek přijalo za své, a proto lze pergolu spatřit na mnoha zahradách. Záleží na vás, jestli si zvolíte takovou, která je napojená přímo na dům nebo pergolu postavíte uprostřed zahrady.

Jaké má výhody?

Pergola představuje estetické řešení, jenž vhodně propojí dům se zahradou nebo také praktické místo pro trávení času s rodinou či přáteli. V případě, že je pergola zastřešená, lze zde trávit čas i v dešti. Vzhledem k rozměrům pergoly si ji můžete vybavit dle svých představ. Často bývají vybaveny posezením, houpačkami, osvětlením nebo grilem. Pokud máte pergolu, můžete zkrátka trávit čas venku i když na to počasí zrovna nevypadá.

Pergola ale není jen přístřešek, který chrání vaše posezení. Lze ji využít také jako zastřešení terasy, jako garáž nebo jako krytí na bazén. Dalším využitím je i vytvoření soukromí. Pergola zarostlá popínavými rostlinami vás zbaví pohledů sousedů a zároveň vytvoří příjemné prostředí. Mějte na paměti, že díky pergole vzroste i konečná hodnota vašeho domu.

BlogPublikováno 28.11.2016

Fotogalerie

Proč si k domu pořídit pergolu?Proč si k domu pořídit pergolu?Proč si k domu pořídit pergolu?

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceDokončovací stavební práce na objektu Velkého dělostřeleckého skladu Korunní pevnůstky v Olomouci

Dokončovací stavební práce na objektu Velkého dělostřeleckého skladu Korunní pevnůstky v Olomouci

Pevnost poznání je jedinečná architektonická stavba, která kombinuje původní podobu dělostřeleckého skladu starého více než 150 let s použitím soudobých materiálů a moderních forem zpracování. Celý objekt slouží k popularizaci vědy a vzdělávání v oblasti přírodních…