English

Bytový dům v Jičíně

Nedávno naše společnost dokončila povedený projekt výstavby bytového domu v Jičíně. Jedná se o novostavbu o sedmi nadzemních podlažích čítající celkem padesát bytů. Ačkoliv v původním záměru investor volil především byty 1+KK, nakonec od tohoto rozhodnutí upustil a dům tvoří byty 2+KK až 4+KK.

Bytový dům v Jičíně

Podloží v dané oblasti je velmi jílovité. Bylo proto potřeba stavbu nejprve hlubině založit na železobetonových pilotách a následně na železobetonových patkách a pasech.
Ve dvou částečně zapuštěných podzemních podlažích se nachází hromadné parkoviště pro přibližně pětašedesát osobních automobilů. Celý dům je propojen dvěma schodišti a dvěma výtahy. Všechny byty mají vlastní komoru pro uskladnění věcí. Odpadla tak nutnost budovat sklepní kóje v suterénu.
Vzhledem k jižní, ničím nezastíněné, orientaci všech obytných místností, nabízí byty proslunění nad rámec normy. Ve druhém až šestém patře se po celé délce jižní fasády nachází lodžie s francouzskými okny. Větší byty v sedmém nadzemním podlaží pak mají vlastní terasy.

Realizace dokončena v roce 2017
Významné stavbyVideo referenceNovostavbyBudovy pro bydlení

Video

Fotogalerie

Bytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v JičíněBytový dům v Jičíně

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceLázeňský resort Strom života v Bělohradě pro Anenské slatinné lázně a.s.

Lázeňský resort Strom života v Bělohradě pro Anenské slatinné lázně a.s.

Projektovaná stavba nového lázeňského komplexu je umístěna na východním okraji města Lázně Bělohrad ve směru Brtev a rybník Pardoubek. Území bylo původně částečně zastavěné dvoupatrovým objektem penzionu Pardoubek. Zbývající část pozemku je převážně zatravněná se…