English

Přístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyně

Novou kuchyň a administrační část má Dům s pečovatelskou službou Břeclav. V rámci areálu v ulici Na Pěšině v Břeclavi jsme přistavěli pavilon, který bude moderním zázemím pro zdejší centrální kuchyni. Ta dosud každý den vařila okolo 1 300 jídel pro obyvatele domova s pečovatelskou službou i pro další instituce. Díky větším prostorám může nyní navýšit počty uvařených a vydaných obědů až o 300 porcí. Zaměstnanci si navíc užijí i moderních sociálních prostor a kanceláří.

Přístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyně

V areálu Domova s pečovatelskou službou Břeclav jsme navázali na hlavní objekt, který se člení do několika křídel, a přistavěli novou centrální kuchyň a potřebné zázemí. Přístavba je situovaná podél severní strany areálu a navazuje na už stojící objekty C a D.

Část přístavby je třípodlažní. Zbytek pak dvoupodlažní. Dvoupodlažní část má z pohledových stran valbovou střechu, na kterou navazuje střecha plochá.

Jelikož centrální kuchyně neslouží pouze pro potřeby obyvatel domu, ale využívá ji například i město Břeclav, Charita ČR a další neziskové organizace, musí být budova nachystaná i pro výdej a rozvoz. Proto vznikla po celé délce přístavby v úrovni 2. nadzemního podlaží nájezdová rampa.

V samotném objektu jsme zkombinovali klasické materiály jako jsou beton, cihla a keramika s novými moderními kompozity v podobě kovu a skla. Vzhled přístavby pak vychází z tvaru pozemku, polohy i vzhledu sousedních staveb a také funkčních požadavků na nový pavilon.

Kromě kuchyně a skladových prostor jsou do přístavby umístěny také hospodářské a technické zázemí a administrativní prostory.

Realizace dokončena v roce 2020
Video referenceNovostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Video

Fotogalerie

Přístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyněPřístavba Domova seniorů Břeclav – kuchyně

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Rekonstrukce Domova důchodců Dobrá Voda

Domov důchodců jako místo pro klidné stáří potřeboval rozsáhlé opravy, které vyžadovaly značné stavební úpravy i změny dispozic. Stavba byla provedena za plného provozu, což sice ztěžovalo koordinaci prací a znamenalo pro všechny určitá omezení, nakonec ale vzniklo…