English

Rekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

Jsme poctěni, že jsme mohli zrekonstruovat a rozšířit bytový dům v Havlíčkově ulici v Kroměříži, který od letošního roku slouží jako nová policejní stanice i jako startovací bydlení pro mladé lidi.

Rekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

V srpnu 2021 jsme zahájili opravy a dostavbu domu, který dříve sloužil jako pracoviště Územní vojenské služby. Bývalý areál Územní vojenské správy, který se nachází v těsné blízkosti historického jádra města, nedaleko Květné zahrady, se postupně proměňuje v moderní bydlení.

V domě vzniklo celkem 29 bytových jednotek. Konkrétně pak 18 bytů o velikosti 1+kk, 7 bytů o velikosti 2+kk a 4 byty o velikosti 3+kk. Město Kroměříž, které rekonstrukci a dostavbu iniciovalo, pak většinu bytů nabídne jako startovací byty lidem do 35 let.

V přízemí bytového domu i v novostavbě, která je s bytovým domem propojena mostkem v 1. nadzemním podlaží, se nově nachází také stanice Městské policie Kroměříž. Ta se do Havlíčkovy ulice přestěhovala ze stávajícího sídla na Velkém náměstí. U stanice jsme zahloubením pod terén vytvořili pro policii i jedenáct parkovacích míst.

Realizace dokončena v roce 2023
Významné stavbyRekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyBudovy pro bydlení

Fotogalerie

Rekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVýzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Výzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Nové archeologické středisko je jedinečné nejen svým zaměřením, ale také neobvyklou architekturou, která se snaží co nejvíce respektovat okolní krajinu. Zároveň zahrnuje všechny funkce potřebné pro archeologické pracoviště. Umožňuje setkávání, badatelskou činnost i…