English

Rekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

Jsme poctěni, že jsme mohli zrekonstruovat a rozšířit bytový dům v Havlíčkově ulici v Kroměříži, který od letošního roku slouží jako nová policejní stanice i jako startovací bydlení pro mladé lidi.

Rekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

V srpnu 2021 jsme zahájili opravy a dostavbu domu, který dříve sloužil jako pracoviště Územní vojenské služby. Bývalý areál Územní vojenské správy, který se nachází v těsné blízkosti historického jádra města, nedaleko Květné zahrady, se postupně proměňuje v moderní bydlení.

V domě vzniklo celkem 29 bytových jednotek. Konkrétně pak 18 bytů o velikosti 1+kk, 7 bytů o velikosti 2+kk a 4 byty o velikosti 3+kk. Město Kroměříž, které rekonstrukci a dostavbu iniciovalo, pak většinu bytů nabídne jako startovací byty lidem do 35 let.

V přízemí bytového domu i v novostavbě, která je s bytovým domem propojena mostkem v 1. nadzemním podlaží, se nově nachází také stanice Městské policie Kroměříž. Ta se do Havlíčkovy ulice přestěhovala ze stávajícího sídla na Velkém náměstí. U stanice jsme zahloubením pod terén vytvořili pro policii i jedenáct parkovacích míst.

Realizace dokončena v roce 2023
Významné stavbyRekonstrukce, dostavbyAdministrativní budovyBudovy pro bydlení

Fotogalerie

Rekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v KroměřížiRekonstrukce Bytového domu v Kroměříži

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceÚstřední vojenská nemocnice Praha – pavilon Vojenského ústavu soudního lékařství a patologie

Ústřední vojenská nemocnice Praha – pavilon Vojenského ústavu soudního lékařství a patologie

Pavilon pro Ústřední vojenskou nemocnici v Praze jsme navrhli tak, aby navazoval na starší budovu E. Nová čtyřpodlažní stavba je nižší než sousední objekt a tvoří tím přechodový prvek mezi nemocnicí a zástavbou Radimovy ulice.