English

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Zrekonstruovanou kuchyň a jídelnu splňující požadavky moderní menzy mohou nově využívat studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě rekonstrukce vnitřních prostor jsme přistavěli nové schodiště, které propojilo jednotlivá patra a zlepšilo dostupnost kuchyně a výdejny jídla.

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Celkovou rekonstrukcí nedávno prošla menza Univerzity Palackého v Olomouci, která je součástí areálu Šmeralových kolejí a kolejí 17. listopadu. Vybavení a uspořádání třípodlažní budovy už neodpovídalo požadavkům moderního stravovacího zařízení. Kuchyňské vybavení už vykazovalo častou poruchovost a končící životnost, prostorové dispozice vyžadovaly zbytečné úsilí navíc při vaření a výdeji jídel a budova nebyla zařízena pro studenty se zdravotním postižením.
Kromě přestavby varny a přípravny jsme přistavěli zcela nové schodiště pro personál na severovýchodní fasádě. Schodiště propojuje všechna tři patra a činí pohyb po budově pro zaměstnance mnohem jednodušší. Zároveň bylo zrušeno několik dílčích schodišť mezi jednotlivými podlažími, která na sebe nenavazovala a tříštila celý prostor. Také jsme vestavěli i vertikální plošinu pro zdravotně postižené strávníky. Tak, aby mohli nově jíst přímo v patře s výdejnou a jídelnou. Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla i samotné jídelny a výdeje jídla. Díky novým dispozicím je pohyb po jídelně pro strávníky mnohem pohodlnější.

Realizace dokončena v roce 2018
Významné stavbyVideo referenceRekonstrukce, dostavbyStavby pro školství

Video

Fotogalerie

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVýzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Výzkumná základna Archeologického ústavu Mikulčice

Nové archeologické středisko je jedinečné nejen svým zaměřením, ale také neobvyklou architekturou, která se snaží co nejvíce respektovat okolní krajinu. Zároveň zahrnuje všechny funkce potřebné pro archeologické pracoviště. Umožňuje setkávání, badatelskou činnost i…