English

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Zrekonstruovanou kuchyň a jídelnu splňující požadavky moderní menzy mohou nově využívat studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě rekonstrukce vnitřních prostor jsme přistavěli nové schodiště, které propojilo jednotlivá patra a zlepšilo dostupnost kuchyně a výdejny jídla.

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

Celkovou rekonstrukcí nedávno prošla menza Univerzity Palackého v Olomouci, která je součástí areálu Šmeralových kolejí a kolejí 17. listopadu. Vybavení a uspořádání třípodlažní budovy už neodpovídalo požadavkům moderního stravovacího zařízení. Kuchyňské vybavení už vykazovalo častou poruchovost a končící životnost, prostorové dispozice vyžadovaly zbytečné úsilí navíc při vaření a výdeji jídel a budova nebyla zařízena pro studenty se zdravotním postižením.
Kromě přestavby varny a přípravny jsme přistavěli zcela nové schodiště pro personál na severovýchodní fasádě. Schodiště propojuje všechna tři patra a činí pohyb po budově pro zaměstnance mnohem jednodušší. Zároveň bylo zrušeno několik dílčích schodišť mezi jednotlivými podlažími, která na sebe nenavazovala a tříštila celý prostor. Také jsme vestavěli i vertikální plošinu pro zdravotně postižené strávníky. Tak, aby mohli nově jíst přímo v patře s výdejnou a jídelnou. Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla i samotné jídelny a výdeje jídla. Díky novým dispozicím je pohyb po jídelně pro strávníky mnohem pohodlnější.

Realizace dokončena v roce 2018
Významné stavbyVideo referenceRekonstrukce, dostavbyStavby pro školství

Video

Fotogalerie

Rekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v OlomouciRekonstrukce objektu menzy – Univerzita Palackého v Olomouci

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceVsetínská nemocnice – výstavba interního pavilonu

Vsetínská nemocnice – výstavba interního pavilonu

V rámci postupné modernizace areálu nemocnice ve Vsetíně jsme dokončili výstavbu takzvaného Interního pavilonu. O novou sedmipodlažní budovu H se dělí interní a neurologické oddělení. Kromě ambulancí zde pacienti najdou i rozsáhlou lůžkovou část.…