English

Rekonstrukce operačních sálů Nemocnice Prostějov

V dubnu jsme dokončili modernizaci operačních sálů a jejich zázemí v Nemocnici Prostějov, které nyní patří k jedněm z nejmodernějších v republice. Upravili jsme vnitřní prostory a obměnili například osvětlení, vzduchotechniku, skleněné obklady, dveře a technologie tak, aby sály splňovaly všechny požadavky na moderní zdravotnické pracoviště.

Rekonstrukce operačních sálů Nemocnice Prostějov

Úprav se dočkaly prostory pavilonu E v Nemocnici Prostějov. V budově o třech nadzemních podlažích, kterou tvoří monolitický železobetonový skelet, se nachází například chirurgická a traumatologická ambulance, pohotovost či operační sály.

 

Právě pět operačních sálů včetně zázemí prošlo modernizací a na ploše 550 m2 jsme měnili zejména technologické zařízení budovy, ale došlo i k výměně materiálů, úpravě podhledů, osvětlení sálů či automatických dveří. Tak, aby vše splňovalo požadavky na maximální praktičnost i čistotu prostor. Dveře jsou tak například automaticky posuvné určené do čistých prostor operačních sálů a otevíratelné loktem. Skleněné obklady jsme volili antibakteriální, díky čemuž bude snadné eliminovat nežádoucí mikroorganismy.

 

Dispozice pěti sálů se nezměnily. Jsou ale nyní vybaveny novými rozvody elektřiny, medicinálních plynů či klimatizačními jednotkami. Zároveň byly zdigitalizovány, což usnadní poskytovanou péči i komunikaci.

Realizace dokončena v roce 2021
Rekonstrukce, dostavbyStavby pro zdravotnictví a sociální péči

Fotogalerie

Rekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice ProstějovRekonstrukce operačních sálů Nemocnice Prostějov

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceNemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Nemocnice Teplice – výstavba operačních sálů, ARO a JIP

Hned na dvou rozsáhlých projektech jsme se podíleli v Nemocnici Teplice. V první fázi jsme v areálu nemocnice postavili nový pavilon, ve kterém se nyní nachází operační sály, centrální sterilizace a pooperační pokoj. Ve druhé fázi jsme pak na novou budovu umístili…