English

Úspora prostorů regálovými systémy

Marně se snažíte přijít na způsob, díky kterému by se vám podařilo omezit prostor předurčený ke skladování zboží, materiálu a dokumentů na minimum. Váš problém vyřeší regálové systémy.

Úspora prostorů regálovými systémy

Marně se snažíte přijít na způsob, díky kterému by se vám podařilo omezit prostor předurčený ke skladování zboží, materiálu a dokumentů na minimum. Váš problém vyřeší regálové systémy.

O co jde?

Nejde pouze o sestavu několika polic a o náhodné rozmístění regálů. Jedná se o řád a směs detailů. Pro tvorbu tohoto systému na míru každého skladu je důležitý také doplňkový sortiment.

Jaké je jeho využití?

Při použití regálového systému je důležité vzít v potaz několik faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří především velikost skladovacího prostoru, velikost a váha skladovaného zboží, typ skladovaného zboží nebi přístup ke skladovanému zboží.

Jaké druhy regálových systémů existují?

Pro nepaletové zboží jsou vhodné klasické policové regály. Jsou především jednoduché a variabilní, kvůli čemuž se umí přizpůsobit danému prostoru.

Dalším regálem je regál mobilní, který představuje efektivní řešení pro uskladňování zboží nebo dokumentů v omezené prostoru. Pohyblivý regálový systém rozšiřuje úložnou kapacitu až o 80%.  Tyto regály lze navíc rozšířit a doplnit je o nové.

Konzolové regály jsou charakterizovány nevídanou nosností, díky níž jsou příhodné pro uskladňování těžkého a objemného materiálu. Konzolové regály jsou také velmi variabilní.

Paletové regály jsou vhodné především ke skladování klasických palet i těch s atypickými a nestandartními rozměry.

BlogPublikováno 19.12.2016

Fotogalerie

Úspora prostorů regálovými systémyÚspora prostorů regálovými systémyÚspora prostorů regálovými systémy

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceDokončovací stavební práce na objektu Velkého dělostřeleckého skladu Korunní pevnůstky v Olomouci

Dokončovací stavební práce na objektu Velkého dělostřeleckého skladu Korunní pevnůstky v Olomouci

Pevnost poznání je jedinečná architektonická stavba, která kombinuje původní podobu dělostřeleckého skladu starého více než 150 let s použitím soudobých materiálů a moderních forem zpracování. Celý objekt slouží k popularizaci vědy a vzdělávání v oblasti přírodních…