English

Úspora prostorů regálovými systémy

Marně se snažíte přijít na způsob, díky kterému by se vám podařilo omezit prostor předurčený ke skladování zboží, materiálu a dokumentů na minimum. Váš problém vyřeší regálové systémy.

Úspora prostorů regálovými systémy

Marně se snažíte přijít na způsob, díky kterému by se vám podařilo omezit prostor předurčený ke skladování zboží, materiálu a dokumentů na minimum. Váš problém vyřeší regálové systémy.

O co jde?

Nejde pouze o sestavu několika polic a o náhodné rozmístění regálů. Jedná se o řád a směs detailů. Pro tvorbu tohoto systému na míru každého skladu je důležitý také doplňkový sortiment.

Jaké je jeho využití?

Při použití regálového systému je důležité vzít v potaz několik faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří především velikost skladovacího prostoru, velikost a váha skladovaného zboží, typ skladovaného zboží nebi přístup ke skladovanému zboží.

Jaké druhy regálových systémů existují?

Pro nepaletové zboží jsou vhodné klasické policové regály. Jsou především jednoduché a variabilní, kvůli čemuž se umí přizpůsobit danému prostoru.

Dalším regálem je regál mobilní, který představuje efektivní řešení pro uskladňování zboží nebo dokumentů v omezené prostoru. Pohyblivý regálový systém rozšiřuje úložnou kapacitu až o 80%.  Tyto regály lze navíc rozšířit a doplnit je o nové.

Konzolové regály jsou charakterizovány nevídanou nosností, díky níž jsou příhodné pro uskladňování těžkého a objemného materiálu. Konzolové regály jsou také velmi variabilní.

Paletové regály jsou vhodné především ke skladování klasických palet i těch s atypickými a nestandartními rozměry.

BlogPublikováno 19.12.2016

Fotogalerie

Úspora prostorů regálovými systémyÚspora prostorů regálovými systémyÚspora prostorů regálovými systémy

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceRekonstrukce Domu kultury v Kroměříži

Rekonstrukce Domu kultury v Kroměříži

Budova, která se nachází v památkově chráněném území, ale především v centru dění kroměřížského kulturního života, se dočkala další rekonstrukce. Kromě opravy střechy nad Společenským sálem, bylo součástí projektu také vybudování vzduchotechnického kanálu a…