English

Využití „Big data“ pro zvýšení produktivity a profitability

Přístup k velkému množství dat je stěžejní pro řízení stavební firmy s dostatečným nadhledem. Čím více toho budete vědět, tím lépe se bude dařit vašim projektům.

Zvýšení produktivity

Využití „Big data“ pro zvýšení produktivity a profitability

Přístup k velkému množství dat je stěžejní pro řízení stavební firmy s dostatečným nadhledem. Čím více toho budete vědět, tím lépe se bude dařit vašim projektům.

Zvýšení produktivity

Rychlá analýza velkého množství dat vám umožní lépe kontrolovat stroje, zařízení a efektivně plánovat jejich dopravní trasy. To je možné díky senzorům umístěných na vozidlech a zařízeních, které pomocí speciální technologie generují data o jejich poloze spolu daty o aktuální dopravní situaci. Vaši zaměstnanci stráví méně času v zácpách a vy ušetříte za pohonné hmoty.

Pokud skladujete data a dokumenty na jednom v úschovném softwaru, každý z vašeho týmu na nich může pracovat v reálném čase, bez ohledu na to, kde se právě nachází. To znamená především méně emailů, telefonátu a čas strávený přesouváním dokumentace z jednoho místa na druhé.

Zvyšování profitability

S lépe zpracovanými daty týkajících se vaše dosavadního výkonu můžete přesněji určit ziskové strategie nabídek a stanovit ideální přístup k nabírání pracovníků. Přinesete nejen více pracovních míst, ale také snížíte náklady na pracovní sílu.

Na základě analýzy dat z předchozích let můžete předvídat mimořádné náklady a tak snáz stanovíte příští rozpočet. Bude také vědět, kdy je ten správný čas nahradit své elektrické nářadí nebo těžkou techniku a lehce zabráníte pracovním prodlevám způsobenými neočekávanými technickými závadami.

BlogPublikováno 24.10.2016

Fotogalerie

Využití „Big data“ pro zvýšení produktivity a profitabilityVyužití „Big data“ pro zvýšení produktivity a profitabilityVyužití „Big data“ pro zvýšení produktivity a profitability

Sdílejte článek

KariéraChcete u nás pracovat?

Jsme ryze česká firma a pozemní stavitelství je celý náš život. Máme bohaté zkušenosti, stabilní tým odborníků a naše provedení rekonstrukcí či nových moderních staveb je vždy naprosto precizní. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Chci u vás pracovat!

Vybraná referenceIKEM – rekonstrukce operačních sálů, zázemí a laboratoří

IKEM – rekonstrukce operačních sálů, zázemí a laboratoří

Projekt rekonstrukce operačních sálů pražského IKEMu pro nás byl velkou výzvou. Stavební práce musely být provedeny precizně, avšak rychle, aby se běžný provoz mohl obnovit v co nejkratší době. Harmonogram jsme tedy měli naplánovaný do nejmenších detailů a pracovalo se…